Zīmējumu konkurss “Atver durvis uz Liepājas profesiju pasauli” (17.10.2015)

Karjeras nedēļas ietvaros Liepājas pilsētas vizuālās mākslas metodiskā apvienība organizēja zīmējumu konkursu “Atver durvis uz Liepājas profesiju pasauli”.

No Liepājas 8.vidusskolas 1.pakāpes diplomu ieguva 7.klases skolniece Estere Juzupa, pateicības ieguva 7.klases skolniece Marija Valtere un Dāvis Klāsons.

M.Valtere E.Juzupa D.Klasons

Apsveicam!

Informāciju sagatavoja: Anželika Vilsone

Konkurss “Profesiju kaleidoskops” (16.10.2015)

15. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Liepājas 6. vidusskolā notika konkurss 8. – 9. klašu skolēniem „Profesiju kaleidoskops”.

Konkursa mērķis bija rosināt skolēnus iepazīties ar Liepājas dažādu profesiju pārstāvjiem un viņu karjeras izaugsmi. Konkursa laikā skolu komandas tikās ar dažādu profesiju – galdnieka, sportista, ēdināšanas servisa, reklāmas speciālista, žurnālista u.c. pārstāvjiem, atbildēja uz viņu jautājumiem, kā arī, skolēni bija sagatavojuši vienu jautājumu uzņēmējiem.

Konkursa noslēgumā komandas rādīja sagatavoto mājas darbu – noreklamēja izlozēto profesiju. Mūsu skolas komanda prezentēja dizainera profesiju.

Konkursā skolu pārstāvēja:

Annika Arone 9.a klase

Franciska Anna Beļāne 9.a klase

Edgars Bite 8.a klase

Gints Drigulis 8.a klase

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Velta Siliņa

Labākie trāpīgo naglu sišanā (15.10.2015)

115.oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolā notika naglošanas konkurss „Sit trāpīgi!” 5. – 9.klasēm.

Ātrnaglošanas čempionāts notika jau 2.reizi un pulcēja vairākus dalībniekus no gandrīz visām Liepājas skolām lai mudinātu, rosinātu un motivētu skolēnus radoši izpaust savas zināšanas un prasmes.

Sīvā konkurencē Liepājas 8.vidusskola ieguva 1.vietu skolu komandu kopvērtējumā, kā arī 1.vietu individuālajā pārbaudē zēnu kategorijā un 2.vietu individuālajā pārbaudē meiteņu kategorijā.

Liepājas 8.vidusskolu pārstāvēja:

Alundere Elga Vija – 8.A

Anuļevičs Dmitrijs  – 9.A

Intenbergs Raivo – 9.A

Dubro Aļina – 9.B (2.vieta)

Levenčiks Vladimirs – 9.B (1.vieta)

Šleiers Ēriks  – 9.B un mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Rudzītis.

2 3

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Kanisterapeits un suns terapeits mūsu skolā (15.10.2015)

[Not a valid template]

8.vidusskolā skolēniem randiņš ar profesionāļiem (14.10.2015)

DSC_00021h laikā veseli 10 randiņi, vai tas ir iespējams? Profesiju randiņi – jā!

Vakar pēcpusdienā Liepājas 8.vidusskolas zāle pārvērtās par vietu, kur skanēja smiekli, virmoja patīkamas sarunas un gardi smaržoja kafija, jo pavisam brīvā gaisotnē notika profesiju randiņi starp skolēniem un dažādu jomu profesionāļiem: aktieri Edgaru Pujātu, fotogrāfu Edgaru Poheviču, gaismu mākslinieku Tomu Urstiņu, robotoperatoru Nauri Ruicēnu, skolotāju Jāni Rudzīti un citiem!

Ar vislielāko prieku pēc pasākuma karjeras konsultante Dina Brence atzīst, ka ir priecīga, ka profesionāļi spēja atvēlēt savu laiku un būt tik iedvesmojoši, ka vairāki jaunieši šobrīd esot lielās pārdomās par savu karjeru. Kā arī par to, ka “salauzti” vairāki stereotipi par profesijām un tās darbiniekiem!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: karjeras konsultante Dina Brence

Karjeras nedēļas atklāšana (12.10.2015)

Cirks “Beztemata”

[Not a valid template]

Foto: Arnis Juzups, Dina Brence

Karjeras nedēļas plāns (08.10.2015)

Karjeras nedēļas programma un reģistrācija

Karjeras_nedelas_plans_2015

Informāciju sagatavoja: Dina Brence