Sacenšas ātradīšanā un trāpīgā naglu sišanā (21.10.2014)

16.oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolā notika ātradīšanas čempionāts 9. – 12.klašu skolēniem un ātrnaglošanas konkurss „Sit trāpīgi!” 8. – 9.klasēm.

Adīšanas čempionāts „Adi ātri!” notika jau 4.reizi un pulcēja vairāk nekā 50 dalībnieku no gandrīz visām Liepājas skolām, kā arī Virgas un Krotes pamatskolām, lai mudinātu, rosinātu un motivētu skolēnus adīt un popularizētu adīšanu.
Savukārt ātrnaglošanas čempionāts šogad notika 1.reizi un atsaucība bija ļoti liela.

Mūsu skolu pārstāvēja:
Skolotāji I.Vasiļjeva, A.Hasnere un J.Rudzītis.

7.klase
Anna Paula Mironova (2.vieta)
Diāna Vītola
Dita Matisone
Alisa Sergejeva
Viktorija Cešķe

8.,9.klase
Poļina Aleksejeva
Anna Lapiņa (3.vieta)

8.klase
Anastasija Fillipenkova
Milena Movko
Tomass Bricis
Raivo Intenbergs
Gatis Maikls Skābardis
Annika Arone
Levenčiks Vladimirs
Melgailis Ēriks
Šleiers Ēriks
Dubro Aļina

HK „Liepāja” hokejisti Karjeras nedēļā viesojas savā skolā (13.10.2014)

Karjeras nedēļas ietvaros savā Liepājas 8.vidusskolā viesojās tās absolventi, klasesbiedri – HK „Liepāja” hokejisti Bruno Zabis, Rodijs Razmus, Dāvis Paipa un Māris Diļevka.
Hokejisti_karjeraiKā informē HK „Liepāja” preses sekretāre Simona Laiveniece, aicinājums tikties ar skolēniem izskanēja no puišu bijušās klases audzinātājas Evitas Auniņas. Tikšanās reizē piedalījās 5. – 12.klašu audzēkņi, kuri uzklausīja hokejistu stāstīto gan par sportu, gan, karjeru. Dāvis un Rodijs pa šo laiku ir beiguši Biznesa akadēmiju Arhūsā (Dānijā), Dāvis ir ieguvis izglītību uzņēmējdarbībā, bet Rodijs multimediju dizainā, savukārt Bruno Zabis ir Liepājas Universitātes students, un iegūst sporta skolotāja kvalifikāciju. Māris Diļevka dalījās iespaidos par sportā pavadīto laiku – pagājušā sezona aizvadīta, spēlējot Moldovā un tagad Māris pauž prieku par atgriešanos Liepājā.
Atbildēt nācās arī uz klātesošo jautājumiem par to, ko komanda dara pēc zaudējumiem, un vai puišiem ir paticis iet skolā. Uz to viņi viennozīmīgi atbild: „Jā!”
Māra Diļevkas klases audzinātājs, skolotājs Jānis Rudzītis veltīja labus vārdus sportistiem, sakot, ka viņš novērtēja jauno hokejistu apņēmību iet septiņos no rīta uz treniņiem, tad uz skolu, (ko mēdza dažreiz arī nokavēt), bet mācījās labi un piedalījās skolas organizētos pasākumos. Simpātijas acīmredzot ir abpusējas, jo visi (un komandā viņi ir 12) Liepājas 8.vidusskolas absolventi ar sirsnību atceras savu skolu, tāpat komanda Karjeras nedēļas ietvaros vadīs sporta stundas Liepājas 8.vidusskolā, gan jau neizpaliks arī kāds pārsteigums!

<< raksta avots http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/hk-liepaja-hokejisti-karjeras-nedela-viesojas-sava-skola/