Lepojamies (24.03.2015)

 Radosuma_dienas_8vsk_2015

Akcija “Sadosimies rokās” (12.03.2015)

 

Vidusskolu erudīti „Jauniešu mājā” iepazina Liepāju (12.03.2015)

Vidusskolu eruditi foto

Trešdien, 11.martā, Liepājas „Jauniešu mājā” Radošuma dienu ietvaros notika erudīcijas konkurss un orientēšanās sacensības vidusskolēniem „Es mīlu Tevi, Liepāja!”. Konkursā piedalījās 11 komandas, kuras sacentās gan teorētiskajās zināšanās par Liepāju, tās kultūru, vēsturi, cilvēkiem, gan piedalījās orientēšanās sacensībās. Konkursa dalībniekus sagaidīja arī vairāki pārsteigumi, piemēram, uzdevums „cilvēku alias”, kurā vajadzēja raksturot nepazīstamus cilvēkus un uzminēt viņu nodarbošanos. Savukārt dziesmu konkursā tika atskaņotas pazīstamas dziesmas par Liepāju, bet komandām vajadzēja nosaukt to autorus. Orientēšanās sacensību laikā komandas veidoja video un foto materiālu par savām gaitām pilsētā. Liepājas 8.vidusskolas komandā startēja 12.a klases skolnieki – Kamila J., Anda G., Annija P., Rolands D., Arturs U. un kulturoloģijas skolotājs Jānis R., iegūstot 7.vietu. Paldies jauniešiem!
Skatīt raksta avotu

„Vienkāršība” Liepājas 8.vidusskolā (11.03.2015)

plakatins

Otrdien, 10.martā Liepājas 8.vidusskolas aktu zālē, Radošuma dienu ietvaros notika foto izstādes – „Vienkāršība” atklāšana, kuras autors ir kulturoloģijas, vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Rudzītis. Tikšanās laikā, autors dalījās savā pieredzē par sava hobija aizsākumiem un tā attīstību. Pēc sarunām tika noorganizēta fotografēšanās ar  7.klašu skolniekiem un viņu skolotājiem. Paldies par jautrību!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Radošuma nedēļas atklāšana (09.03.2015)

Liepājas pilsētā no 9.-18.martam notiek radošuma nedēļa. 9.martā Liepājas 8.vidusskolā radošo nedēļu atklāja skolas absolvente Džeinija Kļava kur jau 14 gadus dzīvo un mācās Spānijā, pilsētā Granada.  Absolvējusi Universidad de Granada. Džeinija pasniedza aizraujošu lekciju no 9.-12.kl.skolēniem par Spāniju un tās kultūru. Mūsu skolas absolvente novēl “El futuro pertenece a quienes creen en la belleza de sus sueños” (Eleanor Roosvelt) “Nākotne pieder tiem, kuri tic savu sapņu skaistumā” (Eleanor Roosvelt)

Invalid Displayed Gallery

Informāciju sagatavoja: Anželika Vilsone