Venēcijas karnevāls atvērto durvju dienā (27.02.2014)

Atvērto durvju dienas ietvaros jau sākusi darboties “RADOŠĀ FOTO DARBNĪCA” pedagogu Anželikas Vilsones, Annas Tomases un Arņa Juzupa vadībā.
3.stāvā jebkuram interesentam ir iespēja radoši izpausties – piemērīt dažādus tērpus, parūkas, cepures un galvenais – nofotogrāfēties Venēcijas karnevāla noskaņās.


Grims – Marina Perepečkina (10.klase), skolotāja – Aleksandra Kuzņecova
Foto – Tatjana Šelajeva (10.klase),

Atvērto durvju diena (25.02.2014)

atverto durvju diena 2014

Cienījamie vecāki !

Š.g. 27.februārī mūsu skolā notiks „Atvērto durvju dienas” pasākumi!

Esat mīļi gaidīti

 

2013.gada 28.februārī laikā no 17.00-19.00 Liepājas 8. vidusskola organizē gadskārtējo „Atvērto durvju dienu”, kuras laikā interesenti tiek aicināti iepazīties ar dažādajām skolas dzīves jomām, saņemt speciālistu konsultācijas, aktīvi darboties mācību kabinetos, radošajās darbnīcās.

 

<< plašāk lasiet

 

Noslēdzies skatuves runas konkurss “ZVIRBULIS ATGRIEŽAS” (16.02.2014)

zvirbulis_2014

1.VIETAS IEGUVĒJI

1.-6.kl.grupā latv.pl.:

  • Kristaps Otrups 1.B (skolotāja. Z.Ančenko)
  • Dāvids Družiņins 4.A (skolotāja I.Zomerfelde)
  • Sabīne Kubiloviča 4.B (skolotāja A.Ziemele)
  • Marta Bažejeva 6.A (skolotāja D.Balode)

1.-6.kl.grupā krievu pl.:

  • Ričards Rakočijs 2.B (skolotāja G.Averčenko-Skuja, K.Ķipste)
  • Lev Brezgin 2.B (skolotāja G.Averčenko-Skuja, K.Ķipste)
  • Anželika Rožkova 5.B (skolotāja G.Kulačenoka, K.Ķipste)
  • Maksim Brezgin 5.B (skolotāja G.Kulačenoka, K.Ķipste)

7.-12.kl.grupā:

  • Elīne Dembska 12.A (skolotāja D.Balode)

APSVEICAM!

Šie skolēni tiek izvirzīti uz pilsētas 2.kārtu!

Paldies par ieguldīto darbu arī visiem pārējiem dalībniekiem un viņu skolotājiem!

 

ASV Preses un kultūras atašeja viesojas Liepājā (13.02.2014)


Vakar, 12. februārī, Liepāju darba vizītē apmeklēja Amerikas Savienoto Valstu (ASV) vēstniecības pārstāvji Preses un kultūras atašejas Ketrīnas Džailzas-Diazas (Katherine Giles-Diaz) vadībā.

Vizītes ietvaros notika arī vieslekcijas Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā un Liepājas 8. vidusskolā, par kurām pilsētas viesi izteicās atzinīgi, novērtējot atraktīvos un atsaucīgos skolēnus. Turpmāk notika arī Centrālās Zinātniskās bibliotēkas apskate un sarunas ar tās vadību, kā arī tikšanās ar Liepājas Simfonisko orķestri un viesošanās Jauniešu mājā.

<< raksta avots http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/asv-preses-un-kulturas-ataseja-viesojas-liepaja-109956

Ēnu dienas SAEIMĀ (13.02.2014)


12.februārī visā Latvijā norisinājās „Ēnu diena”, kurā jaunieši varēja ēnot sevi interesējošas nozares speciālistus. Mūsu skolas 12.A klases skolniece šajā dienā bija Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ēna. Uz šo vietu bija pieteikušies 52 skolēni, bet tikai 4 ieguva šo iespēju.

Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja3„Ēnu diena Saeimā bija kas vārdos neaprakstāms. Iespējams izklausās garlaicīgi un vienmuļi, bet tā noteikti nav. Diena pagāja lielā steigā, nepārtraukti pārvietojoties pa Saeimas namu. Interesanti bija redzēt tādas vietas, kur iepriekš nebija pabūts, jo dodoties ekskursijās uz Saeimu kabineti un dažādas zāles netiek rādītas, tāpēc bija īpaši interesanti pabūt tur, kur citi netiek.

Reinis Inkēns, Saeimas KancelejaPiedalījāmies dažādās komisijas sēdēs, man pat bija tā iespēja, kā ļoti drosmīgai „ēnai”, izteikt savu viedokli Eiropas lietu komisijas sēdē. „Atbildot uz Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas biedra Ata Lejiņa deputātu ēnām adresēto jautājumu, vai skolēniem skolās patiešām ir pieejami augļi un piens, Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ēna Elīne Dembska, kura mācās Liepājas 8.vidusskolā, sacīja, ka viņai kā 12.klases skolniecei nav tādas iespējas, jo skolā augļi un piens pieejams skolēniem līdz devītajai klasei. Vienlaikus viņa pauda viedokli, ka, iespējams, tieši vidusskolēni šādu iespēju novērtētu vairāk nekā pirmo līdz devīto klašu audzēkņi. Saeimas priekšsēdētājas ēna arī sacīja – nereti mēdz būt tā, ka jaunāko klašu skolēni iespēju neizmanto.” Raksta avots – Saeimas Kanceleja.

12474384023_2c1446bf62_b

Tikāmies ar Gruzijas vēstnieku. Kamēr citas ēnas redzēja tikai pašu sākumu, kur notiek svinīgā sasveicināšanās un fotografēšanās pēc protokola, mums kā priekšsēdētājas „ēnām” bija tā iespēja redzēt visu tikšanos, sēdēt tur pat blakus un būt daļai no visa procesa.

Sniedzu arī intervijas, iepazinos ar citām ēnām, un izbaudīju šo lielisko iespēju. Ļoti daudz runājām par un ap politiku ar Solvitu Āboltiņu, kas bija tiešām ļoti interesanti. Arī viņas ārlietu padomnieks padalījās pieredzē un iesaistījās sarunās.

Ļoti pacilājoša sajūta bija arī apmeklēt Vienotības frakcijas sēdi, jo ieejot telpā satikām tādus politiķus kā Valdi Dombrovski, Laimdotu Straujumu, Arti Pabriku, Ingrīdu Circeni un citus Latvijā labi pazīstamus politiķus.

Šos notikumus ir ļoti grūti atstāstīt, jo šī diena bija tik ļoti notikumiem un emocijām pārbagāta, ka vēl kādu laiku būs grūti aptvert, ka tiešām biju tur un piedzīvoju šo visu. Ēnu diena noteikti mudināja mani turpināt iet uz savu mērķi, kā arī ar vien vairāk saprotu, ka politika ir mans aicinājums.”

<< Foto Ernersts Dinka, Saeimas Kanceleja

Plašāk lasiet:
<< http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/tiksanas-un-vizites/21843-saeimas-priekssedetaja-kopa-ar-savam-enam-tiekas-ar-gruzijas-vestnieku

<< http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/21844-eiropas-lietu-komisija-uzsver-programmu-skolas-piens-un-skolas-auglis-pozitivo-nozimi-un-istenosanu

<< http://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/enu-diena-1

Liepājas 8.vidusskolas pašpārvaldes prezidente – Elīne Dembska

Ēnu dienā iepazīst dažādas profesijas (11.02.2014)

2013_02_12_Dembska_Aboltina

12.februārī, visā Latvijā notiek Ēnu diena, kurā skolēniem vienas dienas garumā ir iespēja sekot kādas profesijas pārstāvim un uzzināt visu par profesiju, darba ikdienu, kā arī uzdot dažādus jautājumus. Kā ik gadu, arī šogad daudzi jaunieši izteica vēlmi ēnot LR Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu. Kopumā ēnot Saeimas priekšsēdētāju bija pieteikušies 52 jaunieši, un, izvērtējot viņu motivāciju, tika izvēlētas tikai četras ”ēnas”. Iespēja iepazīt Saeimas priekšsēdētājas darba ikdienu šodien ir arī Elīnei Dembskai no Liepājas 8.vidusskolas.

<< plašāk lasiet http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/enu-diena-iepazist-dazadas-profesijas-109817

Valentīndienas svētki (09.02.2014)

Milestiba_2014.02.14

PADARI ŠO DIENU KĀDAM ĪPAŠĀKU

Uzraksti vēstulīti, esi kāda slepenais pielūdzējs…


Pastkastīte atrodas 1.stāvā, tur arī savu vēstulīti atstāj, bet mēs to nodosim tālāk.

Līdzpārvalde.

Galvenais, lai skolēniem interesētu (05.02.2014)


Otrdien, 4. februārī mūsu skolā notika sporta MA pieredzes apmaiņas seminārs, kurā piedalījās sporta skolotāji no Liepājas apkārtnes un Ventspils. Skolotāji vēroja atklāto sporta stundu , kuru vadīja Latvijas ” Gada sporta skolotājs 2013″ ieguvēja Evita Auniņa un dalījās pieredzē par vērtēšanu sportā. 

“Lielākais gandarījums – skolēniem rodas interese par sportošanu, viņi savā starpā iemācījušies komunicēt, un ir apmierināti ar savām fiziskām spējām,” tā savas skolotājas pamatprincipus raksturo Liepājas 8.vidusskolas pedagoģe, “Latvijas labākā sporta skolotāja 2013” Evita Auniņa. Otrdien viņas vadīto paraugstundu vēroja kolēģi no Liepājas un apkārtējiem novadiem, un Ventspils. Ieskats sporta stundā – nākamajā sižetā.

<< raksta avots www.liepajniekiem.lv