Domē sveic Liepājas vidusskolu izcilniekus (22.12.2014)

Piektdien, 19. decembrī Ziemassvētku noskaņā Liepājas Domē tradicionāli sumināja tos 36 vidusskolēnus, kuri beiguši pirmo mācību semestri ar teicamu un izcilu vērtējumu. Izcilniekus sveica domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis un Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova. Skolēni saņēma Liepājas Domes pateicības rakstus un naudas prēmijas 70 eiro apmērā.

webam izlilnieki foto
Izcilākais mācību sasniegums 1. semestrī bijis 8. vidusskolas 9. klases skolniecei Viktorijai Ļubickai, kurai visos mācību priekšmetos, izņemot vienu, ir vērtējums 10.
Naudas prēmijas vispārizglītojošo skolu izglītojamajiem par teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem 2014./2015. m.g. 1. semestrī saņēma arī Alīna Kuprjašova, Liepājas 8. vidusskolas 9. klase, Viktorija Ļubicka, Liepājas 8. vidusskolas 9. klase ,Tatjana Šalajeva, Liepājas 8. vidusskolas 11. klase.

<< raksta avots un vairāk lasiet www.irliepaja.lv

Ar loģiku uz “tu” (22.12.2014)

Šomēnes VI Starptautiskā intelektuālā noslēguma turnīrā “Kaļiņingradas apgabala Gubernatora kauss” augsto 4.vietu junioru grupā izcīnīja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Erudītu kluba vidusskolēnu komanda “Fiziķi un liriķi”. Centāmies uzzināt vairāk par šiem jauniešiem, kuriem loģika un zināšanas nav svešas. Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 20.decembra numurā.
Marina 11.a (webam)
Liepājas erudītu komanda “Fiziķi un liriķi” – Oļegs Šustenkovs (no kreisās), kapteinis Deniss Gogins, Gintaras Muižininkas, Marina Perepečkina (no kreisās; Liepājas 8.vidusskola), Nadežda Šulajeva un Margarita Valentjukeviča.

<< raksta avots www.liepajniekiem.lv

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 20.decembra numurā.

Darba grafiks 18.decembrim (17.12.2014)

  • Visas stundas pa 30 min.
  • Klases audzināšanas stunda nenotiek (pārcelta uz piektdienu 19.decembri)
  • Pārējās stundas pēc saraksta.

Ziemassvētku balle (16.12.2014)

Paldies par dalību, jautrību un atbalstu 8.A, 9.A, 9.B, 10.A, 11.A klasēm un klases audzinātājām!
Pasākums mums kopīgi izdevās lielisks!


Skolēnu līdzpārvalde

Lepojamies!!! (11.12.2014)

WP_20141207_10_56_18_ProLiepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) erudītu kluba vidusskolēnu komanda “Fiziķi un liriķi” kopā ar savu skolotāju Marinu Vikaini pirmo reizi piedalījās VI Starptautiskajā intelektuālajā noslēguma turnīrā “Kaļiņingradas apgabala Gubernatora kauss”. Turnīrs notika 7.decembrī Kaļiņingradā, tas organizēja Kaļiņingradas jauniešu lietu aģentūra. Tiesības piedalīties tik nozīmīgā pasākumā saņēma tikai labākās komandas.

DSC_0786Šoreiz turnīrā piedalījās 57 junioru komandas un 58 jauniešu un pieaugušu komandas no Kaļiņingradas apgabala pilsētām, Kaļiņingradas, Klaipēdas, Viļņas, kā arī viena labākā erudītu komanda no Liepājas!
LBJC erudītu kluba komandas “Fiziķi un liriķi” dalībnieki – kapteinis Deniss Gogins, Nadežda Šulajeva, Oļegs Šustenkovs (7.vidusskolas 12.klases skolnieki), Marina Perepečkina (8.vidusskolas 11.klases skolniece) un Gintars Muižininks (Jūrniecības koledžas 2.kursa audzēknis).
Komanda ieguva 4.vietu starp 57 komandām savā ļoti spēcīgā junioru grupā. Tikai viens punkts viņus šķīra no 3.vietas.

<< raksta avots www.liepajniekiem.lv

 

Ziemassvētku radošās darbnīcas (09.12.2014)

piparkuka

Liepājas 8.vidusskola

11.decembrī plkst. 18.00

aicina skolēnus, vecākus un rajona iedzīvotājus

uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām,

 

  • mācīsimies cept piparkūkas
  • veidosim Ziemassvētku rotājumus
  • gatavosim Ziemassvētku apsveikumus un dāvaniņas
  • dzersim tēju
  • klausīsimies dziesmas

Izrotā piparkūku namiņus un gatavo Ziemassvētku rotājumus (09.12.2014)

Ceturtdien, 27. novembrī 17 komandas no 11 Liepājas vispārizglītojošajām skolām piedalījās PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” organizētā piparkūku noformēšanas konkursā “Piparkūku namiņš”. Labākos skolēnu darbus varēja apskatīt Pirmās Adventes svētdienā Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Pamatskolas skolēnu konkursa mājas darbu kategorijā „ Ziemasvētku rotājums” 1.vietu ieguva – Alina Beļakova, Aleksandra Ignatova (Liepājas 8.vidusskola, 9.kl.). Lepojamies!

<< raksta avots www.lip.lv

Liepājā pirmoreiz “Lāči lido” (03.12.2014)

Sestdien, 13.decembrī, pulksten 17.00 Liepājas ledus hallē, spēkiem mērosies šī brīža turnīra tabulas līderi HK “Liepāja” pret HK “Kurbads”. Šī spēle būs īpaša vēl ar vienu notikumu – pirmo reizi Latvijas čempionāta vēsturē notiks “Teddy bear toss” spēle. tbtkw_038Tas nozīmē, ka skatītāji tiek aicināti nākt uz spēli, līdzi ņemot mīkstās rotaļlietas, kuras pēc pirmā mājinieku gola tiek mestas laukumā. Tālāk mantiņas tiks dāvinātas Liepājas bērniem, lai sagādātu pārsteigumu pilnus Ziemassvētkus. Nākot ar mīksto rotaļlietu, ieeja uz spēli ir par brīvu. Šāda tradīcija ir radusies Ziemeļamerikas junioru hokejā un notiek pirms Ziemassvētkiem, bet rotaļlietas tiek ziedotas labdarībai. Gribas cerēt, ka arī liepājnieki ir tik aktīvi, ka spēj sagādāt apmeklētības rekordu Liepājas Ledus hallē, līdz ar to dodot kādam mazam liepājniekam piedzīvot Ziemassvētku pārsteigumu. HK “Liepāja” no savas puses sola interesantu spēli, saka paldies HK “Kurbads”, kuri piekrita šādai  akcijai, kā arī Latvijas hokeja federācijai, kura neiebilda.

<<raksta avots www.liepajniekiem.lv

Skolēnu līdzpārvaldes KABINETA ATKLĀŠANA! (02.12.2014)

HEI! HEI! HEI!
SLP_logoVai Tu zināji, ka mūsus skolā piektdien 28.11.2014 bija skolēnu līdzpārvaldes KABINETA ATKLĀŠANA?

Ar svinīgiem sveicieniem un dāvanām pie mums viesojās direktore J.Mickēviča un dir.vietn. audzin.darbā A.Vilsone.

Sāksim aktīvi darboties!
Gaidām arī Tevi!

 

IMG_7783IMG_7784 IMG_7791IMG_7792

Laiks mācīt apvienotos priekšmetus (02.12.2014)

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola sadarbībā ar Izglītības pārvaldi rīkoja ekspreskonferenci par starpdisciplināro mācīšanos. Tās mērķis bija apkopot četru gadu laikā uzkrāto pieredzi dažādu mācību priekšmetu apvienoto stundu vadīšanā Liepājas pilsētas skolās. „Starpdisciplinārā apmācība ir Liepājas pedagogu macisanasradošās domāšanas kursos izlolota jauna mācību metode un konkrēts darba instruments, lai palīdzētu skolēniem labāk saprast, kā vienā priekšmetā apgūtais noder citos un tuvinātu mācības reālajai dzīvei,” pastāstīja Izglītības pārvaldes Pedagoģijas nodaļas vadītāja Alda Ķestere. Konferencē dalībnieki iepazina  5.vidusskolas skolotāju Jutas Birznieces un Marinas Šķilvaltes pieredzi. Viņas pirmās Liepājā aizsāka apvienoto stundu vadīšanu literatūrā un ekonomikā. Tas bija jauns veids, kā mudināt skolēnus arī vairāk lasīt dažādu literatūru.  Apvienotās stundas vadījuši arī   Centra sākumskolas, J. Čakstes 10.vidusskolas, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas un  Liepājas 8.vidusskolas skolotāji. „Pienācis laiks dalīties pieredzē, lai varētu doties uz priekšu,” uzskata Juta Birzniece.  Par to, kā atrast kopīgu tēmu un mācību priekšmetus, par pieredzi un ieguvumiem stāstīja arī citi pedagogi, kuri prezentēja mācību procesā iegūtās atziņas. Izaugsmes izglītības „atslēgas” konferences dalībniekiem atklāja Liepājas Universitātes profesore Alīda Samuseviča.

<< raksta avots www.liepajniekiem.lv