Liepājas 8. vidusskolai TWITTER konts (27.02.2015)

No šodienas 27.februāra Liepājas 8.vidusskolai Twitter kontu meklējiet @Liep8vsk

twitter

Liepājas 8.vidusskolā atjaunots mājas lapas dizains (27.02.2015)

8vsk_web_precizetsLiepājas 8.vidusskolas IT daļas speciālisti atjaunojuši skolas mājas lapas dizaina izskatu, kas pielāgots Liepājas pilsētas domes grafiskās identitātes vadlīnijām. Sadarbībā ar dizaineri Jāni Beķeri jau pagājušā gadā skolai tika izstrādāts jauns mūsdienīgs paraugs skolas pateicībām un atzinības rakstiem, un kā atzina Liepājas 8.vidusskolas IT daļas speciālists Arnis Juzups pavisam nejauši radās doma arī skolas mājas lapu pielāgot kopīgam Liepājas pilsētas stilam.
Skatīt raksta avotu

Mediju mākslas festivālā „Gaismotā Liepāja” iesaistījušies piedspadsmit mākslinieki (27.02.2015)

Gaismota_liepaja_2015Pirmo reizi Liepājas 390. dzimšanas diena tiks svinēta, organizējot mediju mākslas naktis „Gaismotā Liepāja”. Festivāla realizēšanā iesaistīti 15 mākslinieki un dizaineri no dažādām Latvijas pilsētām – Līvija Daudze, Maija Demitere, Kristaps Grundšteins, Jānis Jankevics, Artis Kuprišs, Dace Kušķe, Undīna Reinfelde, Pēteris Riekstiņš, Paula Vītola, Rihards Vītols, audiovizuālais organisms „Trihars” u.c. Divus vakarus pēc kārtas festivāla apmeklētāji varēs piedzīvot, apskatīt, kā arī piedalīties mākslas darbos, kuru pamatelements ir gaisma.

Lasīt vairāk

Lepojamies (27.02.2015)

Zvirbulis_Otrups

Lepojamies! (26.02.2015)

V.Vesmina_diploms

Meteņi (26.02.2015)

Laikā, kad īsās ziemas dienas sāk stiepties garākas, kad laiks sāk griezties uz pavasara pusi, svin Meteņus.  Šogad Meteņi svinami no 16. – 22. februārim.  Meteņu dienai ir jautrs raksturs.  Meteņi visi gaida ar prieku.  Izbeidzas garo, tumšo ziemas vakaru nodarbības, cilvēku domas pārslēdzas uz pavasara darbiem.  Dienas kļuvušas gaišākas un saulainākas.

Bērni un skolotāji no sākumskolas jautri nosvinēja Meteņus.

Biļete uz finālu! (25.02.2015)

Š.g. 20.martā Liepājas 8.vidusskolas 4. – 5.klašu zēnu komanda devās uz Vaiņodi, lai sacenstos ar stiprākajām Kurzemes novada komandām Tautas bumbas čempionātā 2003. – 2005.gadā dz. zēniem. Sešu stiprāko Kurzemes novada skolu konkurencē, izcīnījām godpilno 2.vietu un tiesības piedalīties Latvijas Tautas bumbas čempionāta finālā, kas risināsim 11.martā, Dobelē.

Foto. Tautas bumba.

 

Mūsu zēni piekāpās tikai Ezeres vidusskolas komandai, aiz sevis atstājot Durbes vidusskolas, Kuldīgas Centra vidusskolas, Ventspils 6.vidusskolas un Talsu 2.vidusskolas komandas. Mūsu komandā spēlēja – Marats Kristiāns Anžāns, Niks Sliede, Edgars Kržanovičs Daniels Zīle no 4.a klases, Kārlis Auniņš, Anrijs Baltavičs, Marians Ziemelis no 5.a klases, kā arī Emīls Dambītis, Timofejs Leščenko no 5.f klases. Interesantajās un azartiskajās spēlēs komandu atbalstīja un cīņas garu uzturēja skolotāji Evita Auniņa un Matīss Mickus.

Skolotāji: Matīss Mickus, Evita Auniņa.

Projekts „DROŠĪBĀ – inovatīvas kopienu programmas aktuālu vardarbības veidu izskaušanai” (25.02.2015)

projekta_apkopojums

Projekts ir vērsts uz bērna tiesību ievērošanas stiprināšanu, nodrošinot drošu un pilnvērtīgu dzīves vidi.

Projekts tiek īstenots Latvijā – Rīgā, Liepājā un Valkā un tā ieviešanā ir piesaistīti arī Norvēģijas partneri no Grimstadas un Oslo.

Lai sasniegtu projekta mērķus, projekta ietvaros Liepājas 8.vidusskolā tiek realizētas vairākas aktivitātes.

Lasīt vairāk

Panākumi mūzikas olimpiādē! (23.02.2015)

5.b klases skolniece Sabīne Kubiloviča veiksmīgi startēja pilsētas mūzikas olimpiādē un izcīnīja tiesības piedalīties Kurzemes novada mūzikas olimpiādē šā gada 27.martā.
S.Kubilovica_Panakumi muzikas olimpiade
Katram dalībniekam olimpiādē jādemonstrē arī savs muzikālais sacerējums. Sabīnei tā bija latviešu tautas dziesmas apdare “Kas dārzā”, kuru viņai izpildīt palīdzēja klasesbiedri Ella, Alise, Laura un Dans.

Lai veicas novadu olimpiādē!

Atvērto durvju diena 26.februārī (20.02.2015)

Vecaku_diena_2015_26_02