Lepojamies (31.03.2015)

Scan13 Scan14

Skolu kori sacenšas par godu Liepājai (25.03.2015)

17. martā Liepājas olimpiskā centra Tango zālē par godu Liepājas 390. Dzimšanas dienai notika skolu koru kari “Dziedi Liepājai!”, lai noskaidrotu, kura skola var lepoties ar skanīgāko un atraktīvāko kori.

Koru karos piedalījās sešu izglītības iestāžu kori 16-20 skolēnu sastāvā no dažādām klasēm, kuri izpildīja Liepājai veltītas dziesmas.

Koru uzstāšanos vērtēja kompetenta žūrija – Bērnu un jaunatnes centra metodiķis Juris Ločmelis, mūzikas metodiskās apvienības vadītāja Iveta Logina, vokālās studijas “Allegria” vadītāja Irēna Karpa un Liepājas skolēnu domes prezidente Katrīne Krūmiņa. Korus aktīvi atbalstīja arī līdzjutēji.
Koru karos trešo vietu ieguva Liepājas 8. vidusskolas koris ar Guntara Rača un Ulda Marhiļēviča dziesmu “Iedomājies”.
Uzvarētāji balvā saņēma Izglītības pārvaldes Pateicības rakstus un īpaši šim notikumam par godu izgatavotus kausus.

Skatīt raksta avotu

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Lepojamies (24.03.2015)

 Radosuma_dienas_8vsk_2015

3.A klase aizvadījusi pirmo „Sporto visa klase” turnīru (18.03.2015)

 

Piektdien, 13.martā Jelgavā visas sešas olimpiskās klases, kas iesaistījušās projektā „Sporto visa klase”, pirmoreiz tikās savstarpējās sacensībās, lai spēlētu tautas bumbu. Sacensībās katrai klasei bija jāizspēlē piecas spēles – ar katru no piecām pārējām projekta dalībniecēm, turklāt zēni un meitenes spēlēja atsevišķi. Ar savu klasi kopā bija un atbalstīja klases audzinātāja Vineta Egliena un sporta skolotāja Evita Auniņa.

Par katrām draudzības sacensībām bērni saņems noteiktas krāsas aprocīti, un šajā reizē tika saņemtā pirmā – sarkana. Līdz mācību gada noslēgumam bērniem būs piemiņas veltes par piecām šādām draudzības spēlēm, kas būs kā olimpisko apļu krāsas. Priekšā vēl stafetes 24.aprīlī, kā arī lielais noslēgums 22.maijā, kad bērni ne tikai sportos paši, bet meklēs atbildes uz jautājumiem, izpaudīsies radošos priekšnesumos un sacensībās iesaistīs arī savus sporta skolotājus. Jāatgādina, ka projekts „Sporto visa klase” ir LOK aizsākta iniciatīva, lai pievērstu bērnus veselīgam dzīvesveidam un sportam.

Rezultāti:
1.vieta – Jelgavas 4.vidusskolas 3.C klase
2.vieta – Rīgas Hanzas vidusskolas 3.A klase
3.vieta – Ventspils 4.vidusskolas 3.B klase.
4.vieta – Liepājas 8.vidusskolas 3.A klase
5.vieta – Daugavpils 3.vidusskolas 3.B klase
6.vieta – Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.D klase

Informāciju sagatavoja: Evita Auniņa

Konkurss “Katram Liepājas putnam savu māju” (13.03.2015)

Diploms_Santa_A
Lasīt vairāk

Akcija “Sadosimies rokās” (12.03.2015)

 

Smaids bez maksas (12.03.2015)

Smaids bez maksas foto

Trešdien, 11.martā Citādās dienas ietvaros, Liepājas 8.vidusskolas 7.a un 7.b klases zēni, dalīja „smaidu” visiem skolas jauniešiem, pedagogiem un skolas viesiem. „Smaidiņu” sludinājumi tika izvietoti visos skolas gaiteņos, kā arī palīgtelpās, piemēram, ēdnīcā u.c. Paldies par jaukajām emocijām!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Vidusskolu erudīti „Jauniešu mājā” iepazina Liepāju (12.03.2015)

Vidusskolu eruditi foto

Trešdien, 11.martā, Liepājas „Jauniešu mājā” Radošuma dienu ietvaros notika erudīcijas konkurss un orientēšanās sacensības vidusskolēniem „Es mīlu Tevi, Liepāja!”. Konkursā piedalījās 11 komandas, kuras sacentās gan teorētiskajās zināšanās par Liepāju, tās kultūru, vēsturi, cilvēkiem, gan piedalījās orientēšanās sacensībās. Konkursa dalībniekus sagaidīja arī vairāki pārsteigumi, piemēram, uzdevums „cilvēku alias”, kurā vajadzēja raksturot nepazīstamus cilvēkus un uzminēt viņu nodarbošanos. Savukārt dziesmu konkursā tika atskaņotas pazīstamas dziesmas par Liepāju, bet komandām vajadzēja nosaukt to autorus. Orientēšanās sacensību laikā komandas veidoja video un foto materiālu par savām gaitām pilsētā. Liepājas 8.vidusskolas komandā startēja 12.a klases skolnieki – Kamila J., Anda G., Annija P., Rolands D., Arturs U. un kulturoloģijas skolotājs Jānis R., iegūstot 7.vietu. Paldies jauniešiem!
Skatīt raksta avotu

„Vienkāršība” Liepājas 8.vidusskolā (11.03.2015)

plakatins

Otrdien, 10.martā Liepājas 8.vidusskolas aktu zālē, Radošuma dienu ietvaros notika foto izstādes – „Vienkāršība” atklāšana, kuras autors ir kulturoloģijas, vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Rudzītis. Tikšanās laikā, autors dalījās savā pieredzē par sava hobija aizsākumiem un tā attīstību. Pēc sarunām tika noorganizēta fotografēšanās ar  7.klašu skolniekiem un viņu skolotājiem. Paldies par jautrību!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

110 zvirbuļu uzstājas pārliecinoši (09.03.2015)

Zvirbulis_OtrupsLiepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Vaduguns” zālē notika tradicionālais pilsētas skatuves runas konkurss “Zvirbulis atgriežas”. Konkursā piedalījās 110 skolēnu no 17 Liepājas izglītības un kultūras iestādēm. Runātāju vidū bija gan jaunāko klašu skolēni, gan jau lielāki skolas bērni, kuri mācās ne tikai pamatskolā un vidusskolā, bet arī tehnikumā, kā arī apmeklē ar teātra mākslu saistītus pulciņus.

Septiņdesmit divi zvirbuļi saņēma 1., 2. un 3. pakāpes diplomus, viņu vidū bija divdesmit četri runātāji, kurus apbalvoja ar 1. pakāpes diplomu. Kurzemes novada konkursam izvirzīti astoņi skolēni, tajā skaitā arī Kristaps Otrups (8. vidusskola)

Skatīt raksta avotu