Liepājas skolēnu peintbola čempionātā 3.vieta (28.04.2015)

skolenu peintbolsSestdien, kamēr visa Latvija talkoja, Liepājas skolu komandas, Liepājas peintbola parkā, sacentās par iespēju doties uz Latvijas skolēnu peintbola čempionātu Rīgā. Mūsu skolas komanda – Arvils Cielaks, Dairis Šenvalds (10.a kl.), Dāvis Šenvalds, Arvis Srtogonovs, Dainis Solovjovs (10.a kl.) 14 komandu konkurencē izcīnīja 3.vietu un iespēju doties uz finālu, kas risināsies 9.maijā. LEPOJAMIES!

Informāciju sagatavoja: Evita Auniņa

Draudzības stafešu sacensība (27.04.2015)

firstProjekta “Sporto visa klase” ietvaros 24.aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolā norisinājās draudzības stafešu sacensības, kurās piedalījās visas sešas projektā iesaistītās klases no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Ventspils, Valmieras un Jelgavas.  Ar savu klasi kopā bija un atbalstīja klases audzinātāja Vineta Egliena un sporta skolotāja Evita Auniņa.  Mūsu 3.a klases komanda ieguva 5. vietu. Tagad turpinām sportot un gatavoties lielajam finālam 22. maijā Rīgā, lai noskaidrotu, kura klase uzvarēs un iegūs galveno balvu- apmaksātu radošo nometni visai klasei.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: V. Egliena un E. Auniņa

Eirobusiņš apciemo arī Liepājas 8.vidusskolu (27.04.2015)

webam ES busiņšŠ.g. 24.aprīlī pie vairākām Liepājas skolām, varēja redzēt, akcijas – „Atpakaļ uz skolu” autobusu. Minētā akcija Latvijā norit jau 8.gadu pēc kārtas. Tās mērķis ir tuvināt Eirpoas Savienības institūcijas jaunatnei un sniegt iespēju parunāt skolēniem ar cilvēkiem, kuri ikdienā strādā ar ES saistītām institūcijām. Šogad akcijai pieteikušies jau vairāk kā 100 eksperti no 15 dažādām institūcijām. Sākumsskolas skolēniem, akcija piedāvāja piedalīties azartiskā spēlē par Eiropu.

Skatīt raksta avotu

Kulturoloģijas atklātais konkurss „Karostas noslēpumi” (27.04.2015)

ka23.aprīlī jau 6.reizi notika kulturoloģijas atklātais konkurss Liepājas vispārizglītojošām skolām (10. – 12.kl.). Šogad, atzīmējot Liepājas 390 gadu jubileju, konkursa tēma bija „Karostas noslēpumi” ar mērķi izpētīt un iepazīt tās vēsturi un tajā esošos kultūrvēsturiskos pieminekļus. Konkursa norise šogad bija īpaša, jo uzdevumu izpilde notika autentiskā vidē uz velosipēdiem – pašā Karostā, piemēram, Redāna (Vecie forti) apmeklējums un stāstījums par Brīvības cīņām Karostas teritorijā. Skolēni konkursā demonstrēja savas teorētiskās zināšanas par Karostas vēsturi, kā arī radošās prasmes, veidojot video par kādu no šīs pilsētas daļas arhitektūras objektiem. Liels paldies par konkursa organizēšanu kulturoloģijas skolotājam Jānim Rudzītim, gidam Andrim Užegovam un kulturoloģijas Metodiskās apvienības vadītājai Baibai Bolšteinai. Uzvarētājus un vietu sadalījumu, konkursanti  noskaidroja spraigā un sportiskā garā.

1.vieta – J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola (34 punkti)

2.vieta – Liepājas 15.vidusskola (33,5 punkti)

3.vieta – Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola (32 punkti)

4.vieta un atzinība tika Liepājas 8.vidusskolas komandai: K. Osadčukai, M. Perepečkinai, T. Šelajevai – 11. klase ar kulturoloģijas skolotāju Jāni Rudzīti (31,5 punkti).

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Baiba Bolšteina (Kulturoloģijas MA vadītāja)

Sporto visa klase (23.04.2015)

sporto_visa_klase_logo“Radīsim jaunu priekštatu par bērnu veselības priekšnoteikumiem ikvienam Latvijas skolēnam un viņu vecākiem. Šis nav projekts Olimpiešu sagatavošanai, tas paredzēts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu.”

Žoržs Tikmers – projekta idejas autors.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sešās Latvijas pilsētu skolās turpina projektu “Sporto visa klase”, kurā iesaistījusies arī Liepājas 8.vidusskola.

Sporto visa klase vērtējuma tabula

Konkurss “Rakstu darbi” (22.04.2015)

Rakstu skate 1  Rakstu skateKurzemes novada bērnu kolekciju skatē – konkursā “Rakstu darbi” piedalījās arī mūsu skolas skolēni ar divām bērnu kolekcijām, kur abas ieguva I pakāpes diplomus un tiesības piedalīties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju konkursā.

Informāciju sagatavoja: Aiga Hasnere

Apsveicam (22.04.2015)

2MaBrJhuQKU
10. aprīlī 6.b klases komanda “Alfa” ( K. Tomaka, A. Mededa, S. Šņipke, M. Brezgins un A. Jermakovs) izcīnīja 1. vietu piektajā erudītu spēlē (arī pārējās spēlēs, kur piedalījās), tādējādi ķļūstot par 2014./2015. macību gada uzvarētājiem.

P4171726ba Šī uzvara deva komandai iespēju piedalīties 7.-8. klašu erudītu spēlē, kur komanda (K. Tomaka, L. Birkule un M. Brezgins) izcīnīja 3. vietu (1 punkta starpība ar 2. vietu).

 

Informāciju sagatavoja: Aleksandra Kuzņecova

Pasākums jauniešiem par Jauniešu garantijas iespējām (16.04.2015)

YouthGarantee_Poster_LV-2Iepazīstinot ar «Jauniešu garantija» programmu, piektdien, 17.aprīlī no plkst. 15:00 līdz 18:00 Liepājas bērnu un jauniešu centrā «Jauniešu māja» norisināsies «Jauniešu garantija» prezentācijas pasākums. Tajā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras konsultanti stāstīs par kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām, vienlaikus notiks arī dažādas radošās darbnīcas, kurās jaunieši varēs pārbaudīt atbilstību izvēlētajai profesijai. Sabiedrībā pazīstamie cilvēki dalīsies savā pieredzē, piedalīsies  diskusijā par jauniešu bezdarba samazināšanu, utt..

Putnu atgriešanās svētki (15.04.2015)

Šodien, 15.aprīlī, krievu plūsmas sākumskolā notika PUTNU ATGRIEŠANĀS SVĒTKI.
Skolēni piedalījās viktorīnā, skaitīja dzejoļus, stāstīja pasakas, minēja mīklas, meklēja informāciju par putniem.
Katrai klasei bija jāsagatavo arī mājas darbs – putnu zīmēšana, dzejoļi par putniem, putnu veidošana un putnu barotavu veidošana, kuras pēc pasākuma tika novietotas skolas pagalmā.
Noslēgumā bija jautrās stafetes skolas sporta zālē.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Gaļina Kulačenoka

Modes skate (15.04.2015)

[Not a valid template]