Izskanējis 9.klašu izlaidums (12.06.2015)

[Not a valid template]

Foto: Arnis Juzups

12.A klases izlaidums ir izskanējis (08.06.2015)

Š.g. 6.jūnijā Liepājas 8.vidusskolā izskanēja 12.a klases izlaidums. Sveikt absolventus viņiem tik nozīmīgajā dienā bija ieradušies ģimenes locekļi, draugi, skolasbiedri un viesi. Uzmundrinošus apsveikuma vārdus skolas beidzējiem teica direktore Jevgēnija Mickēviča, novēlot visiem gūt panākumus dzīvē un būt ļoti veiksmīgiem cilvēkiem. Ar sirsnīgiem ceļavārdiem savus audzēkņus lielajā dzīvē pavadīja arī klašu audzinātājs – Jānis Rudzītis, uzsverot skolas gados piedzīvoto draudzību un mīlestību, un novēlēja arī turpmākajā dzīves ceļā sastapt daudz labu, atsaucīgu cilvēku. Savukārt vecāki pateicās skolai un izteica atzinību par skolas ieguldījumu savu bērnu mācību sasniegumos un audzināšanā. Ir noslēdzies ļoti īpašs, daudzveidīgs un radošs posms katra absolventa dzīvē. Pienācis laiks izvēlēties pareizo mērķi dzīvē un tiekties uz to! Ar centību un gribasspēku var panākt ļoti daudz. Lai katra diena atnāk ar jaunām cerībām, jaunām zināšanām un atklāsmēm!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Mini handbola inventārs (06.06.2015)

Rotari klubsRīgas Hanzas Rotari klubs tās pārstāvja Arņa Salnāja personā 29.maijā pasniedza mini handbola inventāru Liepājas 8. vidusskolai direktorei Jevgēnijai Mickēvičai un sporta skolotājam Matīsam Mickus. Jau ziņots, ka šī gada sākumā Latvijas Handbola federācija un Rīgas Hanzas Rotari klubs vienojās par sadarbību un atbalstu mini handbola atbalstīšanai, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.
Rotari ir organizācija, kas visā pasaulē vieno ap 1.2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Rotari biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē. Rotari organizācijas moto ir “Pašaizliedzīgi kalpot”. Rotari organizācijas kodols ir klubi, kas pulcējas reizi nedēļā un apvieno noteiktā ģeogrāfiskā teritorijā dzīvojošus biedrus. Klubu vada biedru ievēlēts prezidents un kluba valde, kas mainās katru gadu, dodot iespēju ikvienam biedram izkopt un pilnveidot savas līdera prasmes. Šobrīd vairāk nekā 200 pasaules valstīs un reģionos darbojas ap 33 000 klubu, kurus vieno kopīgi ideāli, mērķi un ētiskās vērtības. Latvijā dažādās pilsētās ir jau 20 Rotari klubi.

Informāciju sagatavoja: Matīss Mickus

Lepojamies (04.06.2015)

KuprjasovaKuprjash.fiz.atkl

Liepājas 8. vidusskolas 9. klases skolniece Alīna Kuprjašova ir 40. Atklātas fizikas olimpiādēs laureāts (vienīgā no Liepājas skolām), kura ieguva godalgoto 3. vietu.

Informāciju sagatavoja: Diāna Bugaja

 

Lepojamies (03.06.2015)

vid.mat.atklLiepājas 8. vidusskolas 5. klases skolniece Viktorija Vidiburskis ieguva atzinību  42. Atklātajā matemātikas olimpiādē un 3. vietu  Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Informāciju sagatavoja: Diāna Bugaja

Sumina teicamniekus (01.06.2015)

teicamnieki_2015Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis un Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova šodien, 1.jūnijā, sveica tos 40 vidusskolēnus 9. – 12.klašu skolēnus, kuri 2014./2015.mācību gada otrajā semestrī uzrādījuši teicamas sekmes – 9 un 10 balles. Vilnis Vitkovskis novēlēja skolēniem saglabāt stipru apņēmību un neatlaidību, lai piepildītu savus mērķus, jo neatlaidība ir veiksmes pamatā. V.Vitkovskis pateicās arī pedagogiem par šiem izcilajiem jauniešiem, par ieguldīto darbu, prātu un sirdi. Mēra vietnieks novēlēja visiem siltu, saulainu un darbīgu vasaru, kas dos spēkus jaunam darba cēlienam. Ludmila Molčanova novēlēja jauniešiem atrast savu īsto vietu dzīvē, atgādinot Latvijas Universitātes rektora Mārča Auziņa teikto par to, ka par izciliem speciālistiem kļūs tie, kuri izvēlēsies darbu atbilstoši savam aicinājumam, nevis profesijas, kuras visvairāk pieprasītas un vislabāk atalgotas. Izcilie skolēni saņēma pašvaldības pateicības un  naudas prēmijas 70 eiro apmērā.

Tatjana Šelajeva – Liepājas 8.vsk. (11.kl.) 9,2 balles

Viktorija Ļubicka – Liepājas 8.vsk. (9.kl.) 9,87 balles

Alīna Kuprjašova – Liepājas 8.vsk. (9.kl.) 9,87 balles

Skatīt raksta avotu

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis