Konkursa “Grega dienasgrāmata” laureāti! (15.12.2015)

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un apgāds Zvaigzne ABC aicināja bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties konkursā.
Skolēni varēja individuāli vai grupā piedalīties grandiozā interaktīvā plakātu sesijā par “Grega dienasgrāmatu”.
2015.gada 9.decembrī Nacionālajā bibliotēkā viesojās pats Džefs Kinnijs, “Grega dienasgrāmatas” (Diary of Wimpy Kid) autors.
Slavenā amerikāņu rakstnieka grāmatas par Gregu Hefliju visā pasaulē iznākušas desmitos miljonu eksemplāru, arī Latvijā tai ir daudz piekritēju, īpaši zēnu vidū. Tā ir bijusi Bērnu un jauniešu žūrijas kolekcijā, tikusi novērtēta ar visaugstāko atzinību. Grāmata ir tulkota 30 valodās, novembrī Zvaigzne ABC izdeva Grega dienasgrāmatas desmito, noslēdzošo grāmatu. Pēc “Grega dienasgrāmatas” motīviem tapusi arī filma.
Ar slaveno autoru klātienē Rīgā, “Gaismas pilī” tikās LAUREĀTI, Liepājas 8.vsk.7.A klases skolēni – ESTERE JUZUPA, ADELĪNA AUDERE, ELZA TOMASE, DĀVIS KLASONS!
APSVEICAM!

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja: Anželika Vilsone

Sevi apliecināja jaunie cīkstoņi arī no Liepājas 8.vidusskolas (07.12.2015)

grieku romiesu cinas_2015Ar lielu dalībnieku skaitu un piecu valstu sportistu dalību aizritējis Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu cīņā jauniešiem. Uz sacensību paklāja izgāja ar 250 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Krievijas.

Par pilsētas čempioniem kļuva Liepājas 8.vidusskolas audzēkņi Edgars Laugalis (līdz 35 kg) un Kaspars Bondarenko (līdz 32 kg) svara kategorijā. Svarā līdz 42 kilogramiem Harijs Janušausks, bet Arturs Laugalis svarā līdz 47 kilogramiem. Savukārt 2.vietas no Liepājas Kompleksās sporta skolas ieguva Kārlis Stelps (līdz 73 kg).

Skatīt raksta avotu

Informāciju apkopoja: Jānis Rudzītis

Jaunieši mērojas zināšanām par Liepāju un Latviju Eiropas Savienība (07.12.2015)

jauniesi-merojas-zinasanam-par-liepaju-un-latviju-eiropas-savieniba-2015Š.g. 2.decembrī Liepājas bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā „Jauniešu māja” notika tradicionālais konkurss vidusskolēniem „Liepāja. Latvija. Eiropas Savienība. Konkursā piedalījās astoņas komandas no Liepājas 2., 5., 6., 7., 8., 10., 12. un 15.vidusskolas. Jaunieši atbildēja uz jautājumiem par aktualitātēm Liepājā un Latvijā, par Latvijas prezidentūru, par eiro monētām, ES valstu oficiāliem un neoficiāliem simboliem, par personībām utt. Liepājas 8.vidusskolas komandā piedalījās Beneša Veronika un Lapina Anna (10.A), Mame Agate,  Skrīvere Angelika un Solovjovs Dainis (12.A). Jauniešus atbalstīja skolotāji Anželika Vilsone un Jānis Rudzītis.

Skatīt raksta avotu

Informāciju apkopoja: Jānis Rudzītis

Ābeces svētki (07.12.2015)

19.novembris 1.a un 1.b klases skolēniem bija pārsteigumu pilns – Ābeces svētkos pie viņiem viesojās zinātkārs rūķis, kurš bērniem uzdeva dažādus āķīgus jautājumus un iesaistīja tos aktīvās rotaļās. Rūķis secināja, ka bērni burtiņus apguvuši labi, un novēlēja turpmāk tikpat čakli mācīties.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure

 

Esmu pirmklasnieks! (02.12.2015)

Ceturtdien, 4.novembrī, Liepājas 8.vidusskolā notika 1.c klases iesvētīšanas svētki. Skolotāja Natālija Čornaja un 5.c klases skolēni sagatavoja aizraujošu pasākumu-ceļojumu skolas dzīvē, kura laikā pirmklasniekiem bija iespēja parēdīt, cik viņi ir aktīvi un radoši.

Uz pasākumu tika aicināti arī pirmskolas iestādes „Mazulītis” audzēkņi, kuri apsveica skolēnus ar jauna statusa iegūšanu un novēlēja veiksmīgu skolas dzīvi.

Mazos pirmklasniekus sveica arī direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Natālija Čornaja