Iespēja ēnot Liepājas Domē (28.01.2016)

ĒNA SKAITS
Uldis Sesks 1
Gunārs Ansiņš 2
Jurijs Hadarovičs Līdz 5
Vilnis Vitkovskis 1
Juridiskā daļa 1
Publisko iepirkumu daļa 1
IT daļa 2
Veselības daļa 1
Vides daļa 1
Attīstības pārvalde 3
Sabiedriskās attiecības 2

Lūgums pieteikties pie Aelita Jankovskas, rakstot uz e-pastu: aelita.jankovska@liepaja.edu.lv vai zvanot pa tālruņiem – 63489143; 26665047

Pieteikties līdz 8.februārim

(piesakoties nedaudz uzrakstīt par sevi un pamatot, kāpēc vēlies kļūt par ēnu)

Ēnu diena 2016 (20.01.2016)

ĒnotājsAicinu visus 8. vidusskolas skolēnus piedalīties lielākajā karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2016, kas notiks jau 10. februārī.

Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem iepazīties ar sev interesējošo nozari un profesiju, lai izdarītu pareizo izglītības un karjeras izvēli. Šai pasākumā ik gadu satiekas vairāk nekā 20 tūkstoši talantīgāko un motivētāko skolēnu un aptuveni 1000 labāko un progresīvāko Latvijas uzņēmumu, organizāciju un valsts institūciju profesionāļu.

 Par “ēnām” var pieteikties ikviens 1. – 12. klašu skolēns, reģistrējoties www.enudiena.lv līdz 24.janvārim!!!

Informāciju sagatavoja: Karjeras konsultante Dina Brence

“Bulvārī Brīvība” (18.01.2016)

barikade2016. gada 16.janvārī Rīgā izstāžu zālē Ķīpsala notika 1991.gada barikāžu 25.gadadienas atceres pasākums “Bulvārī Brīvība”, kurā piedalījās arī barikāžu dalībnieki, jaunsargi no Liepājas.

Jaunsargu vidū Liepājas 8.vidusskolas 10. a klases skolnieks Kaspars Škuburs.

Informāciju sagatavoja: Jevgēnija Mickēviča

 

Ēdienkartes vecākiem (15.01.2016)

No šodienas mājas lapā būs pieejamas ēdienkartes kompleksajām pusdienām.

Informācija pieejama sadaļā GalvenāĒdienkartes 

Arī Liepājas 8.vidusskolā bezvadu internets pieejamāks (06.01.2016)

wifiPērnā gada nogalē Liepājas pašvaldības izglītības iestādes saņēmušas apjomīgu dāvinājumu no bezvadu interneta iekārtu ražotāja SIA “Mikrotīkls”, kas ļaus uzstādīt mūsdienīgākas iekārtas skolās un bērnudārzos globālā tīmekļa pieejamībai un mācību procesa pilnveidošanai, portālu www.liepajniekiem.lv informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš atzīst, ka šīs “Mikrotīkla” dāvinātās iekārtas ir ļoti noderīgas, jo nodrošinās lielāku un vienmērīgāku interneta pārklājumu, ir iespējas to arī paplašināt un dažādot.

Savukārt Liepājas 8. vidusskolā vairs nebūs problēmu ar interneta pārklājumu visā skolas ēkā, īpaši sākumskolā. Tagad papildus esošajiem 13 bezvadu interneta piekļuves punktiem uzstādīti vēl vairāk nekā 20, kas nodrošinās gan lielāku interneta ātrumu, gan pilnīgāku iekšējā tīkla pārklājumu, pastāstīja skolas direktora vietnieks informātikas jautājumos Arnis Juzups.

Skatīt raksta avotu (www.liepajniekiem.lv)