Karjeras iespējas būvniecības nozarē (31.03.2016)

Seminārs

„Karjeras iespējas būvniecības nozarē”

2016. gada 22. aprīlī no plkst.11:00 līdz 15:30

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Vānes ielā 4, Liepājā

Lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar būvniecības nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegt informāciju par profesionālās izglītības apguves iespējām!

Karjeras konsultante: Dina Brence

Lepojamies! (29.03.2016)

Mūsu skolas  8. klases skolēns Edgars Bite  ir izcīnījis 3. vietu Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē.

E.Bite

Izmanto iespēju – atvērto durvju dienas Liepājas Universitātē! (29.03.2016)

Sestdien, 2. aprīlī, pulksten 11:00 Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu, satikt dekānes, mācībspēkus un studentus, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos un vērot eksperimentus.
Reģistrēšanās notiks no pulksten 10:30 LiepU pirmā stāva foajē, Lielajā ielā 14

http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/liepajas-universitate-aicina-uz-atverto-durvju-dienu-183004

Domāt par savu karjeru laicīgi mudina Liepājas 8.vidusskolas karjeras konsultante Dina Brence

ZIĶER- ZAĶI (29.03.2016)

Ziķerīgas izdarības, jautras un fiksas spēles, asprātīgi uzdevumi un priecīgi svētki kopā ar ZIĶER-ZAĶIEM jau pavisam drīz! Tiekamies, draugs!

Lieldienu pasākums Liepājas 8vsk. sākumskolai 1.-4.kl.latv.pl.
29.martā plkst. 12.35

ziker_zaki

Lieldienu pasākums (PAPILDINĀTS) (25.03.2016)

Tuvojas pavasara skaistākie svētki -Lieldienas. Lai svētki nepārsteigtu nesagatavotus, Liepājas 8.vidusskola 22.martā rīkoja Lieldienu radošo darbnīcu nodarbības. Dalībniekus sveica Lieldienu Zaķis un iepriecināja skolēnu darinātu tērpu modes skate. Skolēniem un pirmsskolu iestāžu audzēkņiem kopā ar vecākiem tika dota iespēja pašu rociņām izgatavot rotājumus, apsveikumus un olu groziņus. Vislielākā piekrišana bija oliņu krāsošanas darbnīcai, kad mazās rociņas rīsos, lapiņās un miziņās mīļi ietina baltās oliņas, kas smaržīgos katliņos kā uz burvju mājienu ietērpās dažādos brīnumainos rakstos. Nu Lieldienas var nākt droši, esam kārtīgi sagatavojušies!

[Not a valid template]

Foto: Dana Liepa

[Not a valid template]

Paldies skolotājiem, kuri radīja šos skaistos pārsteigumus!

Informāciju sagatavoja: Marika Dabure

Jautrās stafetes (22.03.2016)

Jau 9.reizi Liepājas 8.vidusskola rīkoja jautrās stafetes saviem kaimiņiem un sadarbības partneriem PII “Mazulītis” mazajiem ķipariem un viņu vecākiem. Skaistus paraugdemonstrējumus sniedza 8.vidusskolas vingrotājas (skolotājas J.Dudko, U.Dejus). Kamēr mazie sportotāji mērojās spēkiem, savas sportiskās prasmes un iemaņas atsvaidzināja arī vecāki. Visu acīs mirdzēja azarts un cīņasspars, kā arī neviltots prieks par saņemtajiem diplomiem un mazajām pārsteigumu dāvaniņām.

[Not a valid template]

Paldies sporta skolotājiem (E.Auniņa, J.Dudko, M.Mickuss) un dalībniekiem!

 

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure

Radošās darbnīcas (18.03.2016)

Lieldienu radošās darbnīcas PII audzēkņiem un skolēniem ar vecākiem 22.martā plkst. 17.00 – 19.00

Zakis

Lepojamies! (16.03.2016)

A.Liepa

Mūsu Liepājai – 391 dzimšanas diena! (15.03.2016)

Arī paši mazākie Liepājnieki gribēja sveikt savu mīļo pilsētu svētkos, tāpēc 10.martā PII ,,Mazulītis”, “Pasaciņa”, “Gulbītis”, “Gailītis” un “Cīrulītis” sagatavošanas grupiņas bērni pulcējās Liepājas 8.vidusskolā uz svētku svinībām.

[Not a valid template]

Jauko pasākumu vadīja Ielu muzikants un Mūzikas feja, ciemos bija atnākusi arī Liepājas simbols – Lauviņa. Katra grupiņa bija sagatavojusi interesantu priekšnesumu, citas – pat vairākus priekšnesumus. Uzstājās arī Liepājas 8.vidusskolas koris, 4.a klases tautisko deju ansamblis, mākslas vingrotājas un 1.c klases skolēni. Liels paldies visiem dalībniekiem! Priecīgu Liepājas dzimšanas dienu!

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure

Kad glezno arī skolotājs (14.03.2016)

rudzicAtsaucoties Cīravas bibliotēkas vadītājas Anitas Tuleiko aicinājumam, māksliniece Agnese Matisone un Terēze Marija, kā arī Liepājas 8.vidusskolas vizuālās mākslas skolotājs Jānis Rudzītis cītīgi strādājuši un radījuši jaunas, nekur vēl neizstādītas gleznas. Izstādes nosaukums „Ģimene” norāda uz autoru kopābūšanas prieku. Lai gan autori ir trīs, vērīgs skatītājs pamanīs kopsakarības radītajos darbos. Gleznas tapušas mijiedarbojoties vienam ar otru, vienā telpā un dažreiz pat vienlaicīgi. Kopizstāde „Ģimene” skatāma Aizputes novada Cīravas pagasta bibliotēkā no š.g. 11.marta līdz 8.aprīlim bibliotēkas darba laikā. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis