Dejojam, neguļam! (20.05.2016)

DSCN08368.vidusskolā ieviesta jauna tradīcija – deju starpbrīdis. Sākumskolas skolotāji kopā ar skolas līdzpārvaldi noorganizēja pārsteigumu mazajiem – dejošanu starpbrīdī. Jautras mūzikas ritmos dejoja gan sākumskolas, gan pamatskolas skolēni. Jautrību pastiprināja tīģerīša paraugdemonstrējumi (Anna Lapina).  Pat skolotājas nepalika vienaldzīgas un dejoja kopā ar bērniem.

Liels paldies skolas līdzpārvaldei par atbalstu!

Informāciju sagatavoja: M.Daubure

Puķu stādīšanas tradīcija turpinās! (20.05.2016)

Ceturtdien, 19.maijā, Liepājas 8.vidusskolas 4.a klase un skolotāja Vineta Egliena viesojās PII ,,Mazulītis”, lai iestādītu pašu audzētus puķu stādiņus. Lielajiem bērniem šī bija atkalredzēšanās ar savu mīļo bērnudārzu, kuru pirms 4 gadiem atstāja, lai dotos skolas gaitās. Kopīgi bedrītes raka un samtenes stādīja gan skolotājas tagadējās klases bērni, gan topošie 1.klases skolnieki. Pēc labi padarīta darbiņa lielie bērni sarīkoja pārsteigumu mazajiem – noorganizēja jautras un interesantas stafetes un mazas balviņas.

Liels paldies skolotājai V.Eglienai un PII kolektīvam par atbalstu.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: M.Daubure

Lepojamies! (18.05.2016)

Latvijas 43. atklātajā matemātikas olimpiādē mūsu skolas 5. klases skolēni  ieguva godalgotas vietas:

Anžans Marats Kristiāns – 2. vieta (skolotāja Leongīna Šuļska)

Sliede Niks – 3. vieta (skolotāja Leongīna Šuļska)

Pēdējais zvans 12.klase – foto (17.05.2016)

[Not a valid template]

Foto: Dana Liepa

Pēdējais zvans 9.klase – foto (17.05.2016)

[Not a valid template]

Foto: Dana Liepa

Uz skolu! (14.05.2016)

skolaLiepājas 8.vidusskola aicina uz sešgadīgo skolēnu adaptācijas nedēļu no 1.jūnija līdz 8.jūnijam no plkst. 9.00 – 10.30

Pirmā tikšanās un nodarbības 1.jūnijā 9.00 skolas aktu zālē 2.stāvā.

Latviešu plūsmas klases audzinātājas:

  • 1.a klase, sk. Vineta Egliena (102.kab.)
  • 1.b klase, sk. Aija Pabērza (203.kab.)

Māzākumtautību plūsmas klases audzinātājas:

  • 1.c klase, sk. Ludmila Deņisenko ( 306.kab.)

Baltā galdauta svētki (06.05.2016)

balta_galdauta_svetki_mazulitis (Medium)Godinot Latviju un sveicot mūsu mīļās māmiņas Māmiņdienā, Liepājas 8.vidusskolas sākumskola šogad ieviesa jaunu tradīciju – veidot Baltā galdauta puķu dobi PII “Mazulītis”. Sākumskolas skolēni kopā ar PII “Mazulītis” mazajiem topošajiem pirmklasniekiem paši savām rociņām veidoja dobīti, raka bedrītes, stādīja un laistīja sastādītās baltās prīmuliņas, kas glītā rindiņā noklājās kā balts galdauts un rotājās spožās saules staros šajā skaistajā 5.maija rītā. Skolēni mazajiem bija sagatavojuši arī interesantu skaitāmpantiņu par ziediņiem un sveica čaklos strādātājus ar pašu gatavotiem apsveikumiem. Dobi rotās 8.vidusskolas mājturības skolotāja J.Rudzīša veidota zīme ,,8.vidusskolas puķu dobe”. Liels paldies skolotājam J.Rudzītim!

Liels paldies par atsaucību un palīdzību skolotājai L.Deņisenko un skolēniem, PII ,,Mazulītis” audzinātājai Signei Altmanei un audzēkņiem, PII vadītājai I.Korjaginai, vietniecei Elgai Krauklei, sētniekam A.Vasinam!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure