Skolām Brain Games spēļu grozs (29.09.2016)

“Ir sācies jauns mācību gads, kas būs pilns ar zinībām, kontroldarbiem, mājas darbiem un jauniem izaicinājumiem. Brain Games grib padarīt Jūsu skolas ikdienas dzīvi krasaināku un piepildītāku, dāvinot skolām Brain Games spēļu grozu – pilnu ar galda spēlēm.
Reģistrē savu skolu un radošā veidā parādi, kāpēc tava skola ir pelnījusi BrainGames spēļu grozu līdz 30.10.2016.  Uzdevums var būt izpildīts jebkādā formātā – video, dzejolis, eseja, komikss, prezentācija, kolāža, plakāts utt. Tiešām jebkas! :) Savu darbu ievieto kādā no sociālajiem tīkiem ar mirkļbirku #BGspēļugrozs, kā arī atsūti publikācijas saiti uz e-pastu info@brain-games.com, lai mēs to varam sameklēt un aplūkot.
Labāko un radošāko darbu autori papildus individuāli saņems balvas no Brain Games.
Plašāka informācija par konkursu: http://ej.uz/BGspelugrozs “
 BRAIN_GAMES_CF020580BRAIN_GAMES_IMG_0810

Sporta pēcpusdiena (27.09.2016)

Klāt rudens, klāt skaistie rudens ražas svētki – Miķeļi! Tāpēc kārtējo reizi Liepājas 8.vidusskolas sporta skolotāji bija sarīkojuši jautru sporta pēcpusdienu  Miķeļdienas noskaņās, uz kuru tika aicināti PII “Mazulītis” mazie sportotāji. Sava veiklība bija jāpierāda gan sporta aktivitātēs, gan attapības uzdevumos. Interesanti uzdevumi bija sagatavoti arī vecākiem, kuri aizrautīgi un apzinīgi tos izpildīja. Skolotājiem aktīvi palīdzēja 4.a, 5.a, un 11.b klases skolēni gan tiesājot, gan pieskatot mazos. Noslēgumā saldumiņi, balviņas un diplomi priecēja gan mazos, gan lielos.

Paldies PII audzinātājām, 8.vidusskolas sporta skolotājiem E.Auniņai, J.Dudko, M.Mickus, skolotājām G.Kulačenokai, V.Jaurei, A.Kļaviņai- Kļavai un skolēniem!  Priecīgu Miķeļdienu!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure.

Izmanto iespēju paciemoties Saeimā! (23.09.2016)

Atvērto durvju dienā parlamentā 30.septembrī būs iespēja iejusties valsts nākotnes veidotāju tēlā un ieskandināt simtgades svētkus.

Pasākuma laikā Saeimas namā notiks ekspozīcijas #EsEsmuLatvija nākotnes daļas atklāšana, kurā ikvienam interaktīvā veidā būs iespēja iejusties valsts nākotnes veidotāju tēlā, kā arī uzņemt, izdrukāt un sociālajos tīklos dalīties ar savu nākotnes foto.

Tāpat Saeimas nama viesiem būs iespēja uz jebkuru vietu Latvijā saviem tuvajiem bez maksas nosūtīt īpaši šim pasākumam izgatavotu pastkarti.

Kā katru gadu, arī šogad Atvērto durvju dienā parlamenta apmeklētāji varēs apskatīt Sēžu zāli, kurā katru ceturtdienu deputāti sanāk uz sēdēm, Sarkano zāli, Dzelteno zāli, Balsošanas zāli un Dāvanu zāli. Tāpat interesenti varēs ielūkoties reprezentācijas telpās, kuras ikdienas parlamenta ekskursiju laikā nav pieejamas.

30.septembrī Saeimas nams apmeklētājiem būs atvērts no pulksten 10.00 līdz 18.00, un interesenti aicināti ierasties gan grupās, gan individuāli. Ņemot vērā, ka Saeimas ēkā vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits, priekšroka būs tiem, kuri savu apmeklējumu būs pieteikuši iepriekš.

Aicinām pieteikties līdz šī gada 27.septembrim, nosūtot personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu; grupām – arī atbildīgās kontaktpersonas tālruņa numuru) uz e-pastu pasakumi@saeima.lv. Papildu informācija pa tālruni 67087321

Informāciju sagatavoja karjeras konsultante: Dina Brence

Foto “Olimpiskā diena 2016″ (1.-4.kl.) (23.09.2016)

[Not a valid template]

Foto: Arnis Juzups

VISC aicina aktualizēt Drošības nedēļu skolās (19.09.2016)

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar dažādām institūcijām aktualizē ikgadējo Drošības nedēļu, kas šogad notiks no 19. līdz 23.septembrim.

Tās mērķis ir veicināt skolēnu prasmes izvērtēt situāciju un apkārtējās vides riskus dažādās dzīves situācijās, informē Diāna Āboltiņa, Valsts izglītības satura centra pārstāve.

Drošības nedēļas laikā VISC aicina pedagogus ar bērniem un viņu vecākiem aktualizēt un izrunāt dažādas tēmas saistītas ar drošību uz ceļa, sev apkārtējā vidē un drošu uzturu ikdienā.

Arī šogad projekta “Lai dzīvo bērni!” ietvaros tapusi jauna filma. Projekts ik gadu tiek veidots ar mērķi samazināt bērnu traumatismu un mirstību Latvijā. Šogad režisores Dainas Rašenbaumas un redaktores Kristas Vāveres dokumentālajā filmā “Risks. Garšīgais un indīgais” iekļautas intervijas ar jauniešiem, kuri paši cietuši kādā sāpīgā negadījumā, filmu papildina jauniešu vidū populāru cilvēku pieredzes stāstu intervijas ar Mairi Briedi, Reini Nitišu, Artūru Skrastiņu un Andri Buli. Filmu var noskatīties internetā. https://youtu.be/9zDmCxro2fY.

Skatīt raksta avotu

Informācija sešgadniekiem (PAPILDINĀTS 07.09.2016) (01.09.2016)

2016_sesgadnieki

 

6gadnieki (rus)_2016