Liepājas 8.vidusskolā Zelta puiši (30.11.2016)

Lausanas cinjasLiepājas čempionātā grieķu-romiešu un brīvajā cīņā, uz kuru ieradās 150 jaunie sportisti no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Krievijas –, mūsu cīkstoņi un cīkstones kopumā sakrāja 8 zelta medaļas. Svara kategorijā līdz 35 kilogramiem liepājnieku finālā tikās divi šā gada Latvijas jauniešu čempioni, kuru duelī Kaspžars Bondarenko (7.B) uzvarēja Dāvidu Dvīni. Svara kategorijā līdz 42 kilogramiem par pilsētas čempionu kļuva Edgars Laugalis (7.B), kurš finālā pieveica daugavpilieti Jakovu Jakovļevu, kuru šogad pārspēja arī Latvijas meistarsacīkšu izšķirošajā cīņā. Vēl vienu čempiona titulu liepājniekiem nodrošināja Harijs Janušausks (9.B) svarā līdz 50 kilogramiem, finālā pārspējot Mindaugu Venckaiti no Viļņas. Ar zaudējumiem finālā nācās samierināties Arturam Laugalim (8.A). LEPOJAMIES!

Lasīt vairāk
 

Eudīcijas konkurss “Latvija” (21.11.2016)

16. novembra rītā 5.-6. klases skolēni sacentās Skolēnu līdzpārvaldes organizētajā Eudīcijas konkursā “Latvija”, kurā pārliecinoši uzvarēja 6.c klase. Apsveicam!
Prieka, siltuma un patriotisma pilnus svētkus vēlot, Skolēnu līdzpārvalde.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja Dina Brence.

Latvijai – 98 (PAPILDINĀTS) (17.11.2016)

Ar skaistām dejām un mīļām dziesmām par mūsu dārgo Latviju 15.novembrī 8.vidusskolā norisinājās Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums, kurā savas prasmes dejot un dziedāt rādīja Liepājas PII iestāžu ,,Mazulītis”, ,,Pasaciņa”, ,,Gulbītis”, ,,Gailītis” un ,,Cīrulītis” sagatavošanas grupiņu bērni, topošie skolēni. Pasākumā viesojās arī Minijons, kuru bērni iepazīstināja ar lielākajām un skaistākajām Latvijas pilsētām. 8.vidusskolu svētkos pārstāvēja kora dziedātāji un skolotāja Ilze Āboliņa, 1.a klases dejotāji un 5.a klases dejotāji (skolotāja Vineta Egliena) un 4.b klases skolēns Kristaps Otrups (skolotāja Vaira Jaure), kurš deklamēja dzejoli par Latviju.

Liels paldies visiem, kas rūpējās, lai šis skaistais pasākums izdotos!

Priecīgus svētkus!

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja: Marika Daubure

Lācplēša balvas izcīņa (16.11.2016)

[Not a valid template]

Pilsētas starp skolu sacensības volejbolā (16.11.2016)

Ir aizvadītas Liepājas pilsētas starp skolu sacensības volejbolā 2001. g. dz. un jaunākiem nelicencētajiem spēlētājiem. Meiteņu komandas sacentās mūsu skolā, zēni  brauca uz O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolu.  Abas komandas sagatavoja sporta skolotāja Evita Auniņa.

Paldies volejbolistiem: Esterei Juzupai, Aleksandram Tomasam, Nikam Cepleniekam, Robertam Finkam, Adelīnai Auderei, kuri piedalījās treniņu procesā, lai labāk sagatavotu mūsu nelicencētos spēlētājus.

Mūsu meiteņu komanda izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties tikai O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas volejbolistēm. Savukārt, zēni uzvarēja visas spēles, izcīnot 1. vietu.

Meiteņu komanda:

Elza Tomase 8.a, Megija Dambrehte 8.a., Stefānija Vecvagare 8.a, Dana Šēra 8.a, Signija Šenberga 8.a, Karīna Martinova 9.a.

20161111_102846

Zēnu komanda:

Edgars Bite 9.a, Daniels Družiņins 9.a, Gints Drigulis 9.a, Uvis Roberts Buliņš 9.a, Elviss Maršals 9.a, Matīss Kļāviņš 8.a.
IMG-20161116-WA0005

Informāciju sagatavoja: Evita Auniņa

LEPOJAMIES! (15.11.2016)

Hokejs_absolventi_20162016.gada 11.novembrī – Lāčplēša dienā, Liepājas 8.vidusskolā viesojās 2 absolventi, tagad hokejkluba “Dinamo Rīga” spēlētāji un Latvijas hokeja izlases uzbrucēji – Miks Indrašis un Gunārs Skvorcovs. Ciemojoties Liepājā, spēļu starplaikos talantīgie hokejisti tikās ar saviem bijušajiem skolotājiem, izstaigāja skolu un apskatīja savas fotogrāfijas pie Goda dēļa, kā arī uzdāvināja “Dinamo Rīga” kalendāru un Mika Indraša hokeja nūju ar 2016./2017.gada sezonas spēlētāju parakstiem skolas direktorei Jevgēnijai Mickēvičai. Prieks arī par Liepājas 8.vidusskolas absolventu, vārtsargu Jāni Kalniņu, kas godam sargāja vārtus! Galu galā, Liepājā “Dinamo Rīga” svinēja divas smagā cīņā izcīnītas uzvaras. Vēlreiz puišiem liels paldies par atkalredzēšanos! Lai daudz saules arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Lāčplēšu cīņas (14.11.2016)

11. novembrī skolēnu līdzpārvalde rīkoja vērienīgas Lāčplēšu cīņas – laušanos ar rokām, kur sīvā cīņā tika noskaidroti 7.-12.klasesskolas spēcīgākie zēni un spēcīgākās meitenes.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Liepājas vizuālās mākslas izstāde (11.11.2016)

makslas plakatsŠogad Liepājas vizuālās mākslas izstādē “Pilsētas skaņa mākslā”, ko 10.novembrī svinīgi atklāja Liepājas muzejā, ir apskatāmi 49 Liepājas un tās apkārtnes profesionālu mākslinieku 65 dažādu žanru, tehniku un izpildījumu mākslas darbi. Tostarp arī Liepājas 8.vidusskolas kulturoloģijas, vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotāja Jāņa Rudzīša glezna ”Melnais piens. Sastrēgums”. Izstāde Liepājas muzejā skatāma no 10.novembra līdz 4.decembrim. Ieeja bez maksas.

Skatīt raksta avotu

 

Mārtiņdienas tirgus (10.11.2016)

Zeme rīb, rati klaudz.
Kas to zemi rībināja?
Nu atbrauca Mārtiņdiena
Deviņiem kumeļiem.

Arī mūsu skolā katru gadu Mārtiņdiena tiek ļoti gaidīta, jo sākumskolas skolēni rīko Rudens gadatirgu, tirgojas. Vecāku sarūpēti un sagatavoti cienasti, pašu rociņām gatavoti suvenīri katru gadu izraisa lielu interesi gan skolēnos, gan skolotājos! Paldies skolēniem, vecākiem un sākumskolas skolotājām!

[Not a valid template]

Lai labi garšo! Priecīgus svētkus!

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure

Konkurss „Mana kūka- manai Latvijai” (07.11.2016)

4.novembrī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Laumiņa” notika erudīcijas konkurss 5.klašu skolēniem “Mana kūka manai Latvijai”, kuras laikā bērni veidoja savas kūkas savai Latvijai, kā arī varēja piedalīties salvešu darbnīcā. Komandas piedalījās erudīcijas konkursā, kura tematika bija Latvijas daba, ģeogrāfija, interesantākie vēstures fakti, kultūra un zinātne.

MKML_1 MKML-2

Mūsu skolas 5.a klases komanda „Tautieši” – Kerija, Paula Jete, Kristiāna, Renārs un Ričards- ieguva konkursā 3. vietu.

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, mēs ikvienu tautieti gaidīsim

Pie Darba un pie Gribas,
Pie Dziesmas, pie Goda,
Pie Valodas
Pie mūsu mīlestības!
Daudz laimes dzimšanas dienā Latvija!

Informāciju sagatavoja: Dace Balode