Cienījamie vecāki! (29.03.2017)

Liedienu darbnicas_2017Pievērsiet, lūdzu uzmanību! Sešgadīgo skolēnu nodarbību grafikā izmaiņas!

4.aprīlī notiks 11.aprīlī paredzētās Lieldienu Radošās darbnīcas, 11.aprīlī notiks 4.aprīlī paredzētās nodarbības.

Informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure

“Sporto visa klase” projekta dalībnieki aktīvi gatavojas Liepājas pusmaratonam (27.03.2017)

0ccbfee54cab0d3e558f574539591d97192e6204Otrdien, 21. martā, Liepājas Olimpiskais centrs pulcēja sportiskākos un azartiskākos  skolēnus uz kopīgu sporta nodarbību “Sporto visa klase” projekta ietvaros. Uz notikumu tika aicinātas trīs Liepājas aktīvākās skolas – Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas 4.klase un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 3.klase un , protams, mūsējie-, Liepājas 8.vidusskolas 5.a klase.

“Sporto visa klase” nodarbību Liepājas Olimpiskajā centrā vadīja pieredzes bagātais olimpiskās bobsleja komandas dalībnieks Reinis Rozītis un Liepājas Sporta departamenta vadītājs Artis Lagzdiņš.

Esiet aktīvi arī jūs un piedalieties 26. martā notiekošajā Liepājas pusmaratonā.

Informāciju sagatavoja: Dace Balode

 

Liepājas cīkstoņi nopelna medaļas (23.03.2017)

Cikstonji 201718.martā Polijas pilsētā Poznaņā notika Starptautisks turnīrs grieķu-romiešu cīņā. Sacensībās piedalījās 180 dalībnieki no 5 valstīm: Ungārijas, Polijas, Lietuvas, Ukrainas un Latvijas. Kā ziņo Liepājas Kompleksā sporta skola, četras uzvaras izcīnīja un pirmajās vietās ierindojās Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi Edgars Laugalis (7.B) un Harijs Janušausks (9.B). Otro vietu ar trīs uzvarām izcīnīja Kārlis Stelps (Liepājas 8.vidusskolas absolvents), savukārt Artūrs Laugalis (8.A) ar divām uzvarām ierindojās 3.vietā.

LEPOJAMIES!
Skatīt raksta avotu

Tava un mana Liepāja (21.03.2017)

Pēc Pavasara brīvlaika, 20.martā, Liepājas 8.vidusskolā mācību process iesākās ar jautras dabas erudīcijas konkursu ”Tava un mana Liepāja”, ko vadīja 12.klases skolnieces – Anne Lavrentjeva, Laura Monika Grauduža un kulturoloģijas skolotājs Jānis Rudzītis. Par godu mūsu pilsētas 392.gadadienai, pedagogi un skolēni (5. – 6.kl., 7. – 8.kl. un 9. – 11.klašu grupās) pārbaudīja savas zināšanas no Līvas ciema līdz mūsdienu Liepājas pārmaiņu laikiem.

Konkursa pirmā daļa aizritēja pilnvērtīgu, visaptverošu un citādu pārdomu gaisotnē. Jaunieši demonstrēja apķērību, diskutējot un skaļi domājot, kā arī piefiksēja domu graudus un pareizās atbildes speciāli veidotās darba lapās. Klases tika sadalītas komandās ar kapteiņiem priekšgalā, kuri izšķirošajos brīžos pauda savu pārliecību un ieguldījumu kopējā uzvarā.

Pasākuma otrajā daļā, jaunieši ar teatrālu etīdi prezentēja savu redzējumu un skaidrojumu par kādu no Liepājas simboliem – pilsētas karogu, dievnamiem, izcilām personībām, pludmali, Karostu, Rožu laukumu u.c.

Sīvā cīņā tika noskaidroti uzvarētāji, erudītākās, drosmīgākās un saliedētākās klases.

5. – 6.klašu grupa 1. vieta – 6.B klase

2. vieta – 6.A klase (meitenes)

3. vieta – 5.B klases (zēni)

7. – 8.klašu grupa 1. vieta – 7.A klase

2. vieta – 8.A klase (meitenes)

3. vieta – 8.B klase

9. – 11.klašu grupa 1. vieta – 9.A klase

2. vieta – 9.C (1.grupa)

3. vieta – 9.B klase

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Sešgadnieku radošo nodarbību plāns 2.semestrim (17.03.2017)

plans.2.sem_16.17_kr plans.2.sem_16.17_lv

Animācijas projekciju izstāde “Drosme sapņot” (16.03.2017)

Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā, plkst. 19.00 pie koncertzāles “Lielais dzintars” uz lielās svētku skatuves ekrāniem ikviens aicināts aplūkot, kā 40 bērnu un jauniešu zīmējumi atdzīvosies unikālā un pārsteidzošā izstādē “Drosme sapņot”.

854x480Pasākuma laikā varēs novērtēt ne tikai jaunās paaudzes sapņus un nākotnes ieceres, bet arī redzēt pašus māksliniekus – sumināsim laureātus, viņu pedagogus un tos, kam dažādu nozaru profesionāļi ir nolēmuši piešķirt simpātiju balvas. Aicinām bērnu un jauniešu skolotājus, klases un skolas biedrus, radiniekus, draugus un līdzcilvēkus būt klāt un atbalstīt viņus tik nozīmīgā dienā.

Izstāde „Drosme sapņot” vērsta uz mūsu nākotnes radītājiem – mūsu bērniem un jauniešiem, kas spēj nākotnes Liepāju veidot labāku. Organizatori vēlas jaunatni iedrošināt un mudināt novērtēt savus talantus, spējas, tiekties uz saviem sapņiem, maksimālu prasmju pilnveidošanu un izkopšanu. Izstāde turpina „Goda un Gada liepājnieka” ideju – ikviens no bērniem un jauniešiem ir īpašs un nozīmīgs Liepājai un Latvijai.

Pagājušajā gadā biedrība “Liepājas Modes un Mākslas Studija” projekta “Bērni pielaiko karjeru” ietvaros izsludināja radošo mākslas un dizaina darbu konkursu „Mana sapņu profesija”. Organizatori saņēmi 447 krāšņus, izdomas bagātus un pārliecinošus darbus gan no Kurzemes, gan Vidzemes vispārizglītojošajām skolām, interešu izglītības iestādēm, privātajām izglītības iestādēm un profesionālās ievirzes izglītības iestādēm, kā arī individuāli.

Vērtēšanas komisijas izvēlēto 40 laureātu darbu autori pārstāv Liepājas Katoļu pamatskolu, Pāvilostas Mākslas skolu, Daigas Jirgensones Mākslas darbnīcu „9 kaķi”, Kalētu pamatskolu, Ata Kronvalda Durbes vidusskolu, Liepājas A. Puškina 2.vidusskolu, Liepājas Ezerkrasta sākumskolu, Liepājas Bērnu mākslas skolu, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolu, Liepājas PII „Gulbītis”, Liepājas PII „Sauleszaķis”, Liepājas 8. vidusskolu, Liepājas pilsētas 12. vidusskolu, Liepājas 3. pamatskolu, Druvas vidusskolu un Liepājas speciālo internātpamatskolu.

Apsveicam Mareku Ziemeli 8.A (skolotāja Anželika Vilsone)!

Pasākumu atbalsta Liepājas pilsētas Dome, Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde, Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas teātris, koncertzāle “Lielais dzintars”, “Liepājas Olimpiskais centrs”, Liepājas speciālā ekonomiskā zona, SIA „JYSK Linnen’n Furniture”, tūrisma aģentūra “Ap Sauli”, SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”, SIA „Lauma Fabrics”, SIA „iCotton”, AS “Liepājas Papīrs”, SIA “Lauma Lingerie”, tirdzniecības centrs “Ostmala”, SIA “Inka Stils” u. c.

Informāciju sagatavoja: Biedrības „Liepājas Modes un Mākslas Studija” sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane

Pašiem savs Rožu laukums! (10.03.2017)

10.martā 8.vidusskolā norisinājās Citāda mācību diena. Sākumskolas skolēni gan līmēja, gan zīmēja, gan krāsoja, gan šuva. Gatavoja mācību līdzekļus uzskates līdzekļus un galda spēles, ko pašiem pēc tam izmantot ikdienas mācību darbā. Kā arī – gatavoja plakātus par Liepāju.
Pie mazajiem bērniem ciemojās arī Liepājas rajona deju kolektīvi, kuri kopā ar mājiniekiem sniedza jauku koncertu.
Vēl sākumskolas skolēni gatavoja milzīgi lielu kūku (150cm x 60cm) – pašiem savs Rožu laukums – veltītu Liepājas dzimšanas dienai. Paši smērēja ievārījumu, putoja putukrējumu, rotāja. Lielo Rožu laukumu uz zāli nesa pieci vidusskolas skolnieki! Visi sākumskolas skolēni, godinot savu Liepāju, zālē nodziedāja sirsnīgo “Liedagā”. Skaisto Citādas mācību dienas noslēgumu noskatījās arī daudzi vecāki un ciemiņi, kuriem arī tika pa gabaliņam Rožu laukuma.
Liels paldies visiem dalībniekiem un skolotājām, kuras palīdzēja.
Jaukas visiem brīvdienas un priecīgu Liepājas dzimšanas dienu!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja un fotografēja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure  

(10.03.2017)

erud. konkurss_20_03_2017

Lepojamies! (08.03.2017)


2Sākumskolas skolēnu sasniegumi pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē:

1.vieta – Karīna Vidiburskis 1.d (N.Čornaja)
2.vieta – Anna Pavlova 1.b (A.Pabērza)
Atzinība – Karīna Hmeļova 2.c (skolotāja N.Čornaja)
Atzinība – Patrīcija Ķergalve 1.b (skolotāja A.Pabērza)
Atzinība – Anastasija kaskeviča 4.a (skolotāja A.Kļaviņa – Kļava)


1Sākumskolas skolēnu sasniegumi pilsētas matemātikas olimpiādē:

2.vieta – Vladislavs Šurins 1.d (skolotāja L.Deņisenko)
3.vieta – Diāna Alandarenko 3.c (skolotāja D.Osadčuka)
Atzinība – Matīss Gailis 1.a (skolotāja V.Egliena)
Atzinība – Darens Kupics (skolotāja Ā.Rupeika)
Atzinība – Lauris Pētersons (skolotāja A.Kļaviņa – Kļava)

Piektklasnieki zinībās sacenšas ar glābēju Guni (06.03.2017)

Vakar VUGD Kurzemes reģiona brigādes un Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes (LIP) rīkotais konkurss “Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?” sapulcinājis piektklasnieku komandas no 11 Liepājas vispārizglītojošām iestādēm. Komandām četru cilvēku sastāvā bija jāpieveic vienpadsmit kontrolpunkti, kas saistīti ar jautājumiem par ugunsdrošību, ugunsdzēsēja glābēja profesiju un rīcību bīstamās situācijās. Gan stilizēts boulings ar ugunsdzēsēju šļūtenēm un sarkanām pudelēm jāspēlē, gan jātestē, cik ātri var ieģērbties glābēja ekipējumā.

Mūsu skolas 5.a klases komanda “Drošā liesma”  – Alise Cibuka, Dāvis Dzintars Eglītis, Ingus Grīslis, Paula Jete Sudmale  ieguva 2.vietu konkursā un VUGD simpātiju balvu par labāko plakātu par drošību vasarā.

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja: Dace Balode