Priecīgus Ziemassvētkus! (21.12.2017)

zvansTurpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, arī šogad sākumskolas kolektīvs vēlējās iepriecināt tos, kam Ziemassvētki varbūt nav nemaz tik priecīgs un jauks laiks, tādējādi mācot skolēniem labestību, atsaucību un līdzcietību. Tāpēc skolotājas kopā ar bērniem atkal gatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartiņas pansionāta “Iļģi” iemītniekiem. Liels paldies visiem, kas piedalījās skaisto apsveikuma kartiņu tapšanā! Jaukus svētkus!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā: M.Daubure 

Skolas izteiksmīgās runas konkurss angļu valodā 5.-6. klasēm (21.12.2017)

20. decembrī skolā norisinājās izteiksmīgās runas konkurss angļu valodā 5.-6. klasēm. Skolēni pēc 1. kārtas klašu konkursā skandēja Ziemassvētku dzejoļus skolas konkursā.

14 skolēnu konkurencē:

1. vietu ieguva – Katrīna Blažkova, 5.a klase un Ance Liepa, 5.b klase

2. vietu ieguva – Estere Sergejeva, 5.a klase un Ričards Klasons, 6.a klase

3. vietu ieguva – Lev Brezgin,6.b klase un Marta Kļava, 5.b klase

Skolēnus konkursam sagatavoja skolotājas Dana Liepa, Larisa Fjodorova, Inta Zorģe

Dzejoļu konkurss 126

Informāciju sagatavoja un foto: I.Zorģe

Lepojamies (21.12.2017)

Pateiciba

Esi uzmanīgs uz ceļa! (21.12.2017)

atstarotLai atgādinātu skolēniem par drošību uz ceļa, īpaši ziemas tumšajā laikā, pie sākumskolas skolēniem šodien viesojās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas Prevencijas grupas pārstāvji – inspektors A.Kūla un vecākā inspektore E.Mangale. Skolēniem tika demonstrēta filmiņa par drošību uz ceļa, pārrunāts par atstarotāju nozīmīgumu, īpaši tumšajos rītos un vakaros. Kā arī tika piešķirtas mazas dāvaniņas – krāsojamās grāmatiņas un darba lapas. Visi apsolījās uz ielas būt ļoti, ļoti prātīgi!

Esiet redzami un uzmanīgi!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Turpinās labie darbi! (21.12.2017)

suniZiemassvētku laiks – prieka, laimes, labo darbu un sirsnības laiks! Lai atkal iepriecinātu mūsu četrkājainos draugus, sākumskolas skolēni devās uz dzīvnieku patversmi “Lauvas sirds” – parotaļāties ar suņukiem un kaķēniem, aizgādāt daudzu atsaucīgu ģimeņu sarūpētās rotaļlietas un barību. Paldies visiem, kas atsaucās labdarības aicinājumam! Priecīgus svētkus!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā: M.Daubure  

Fotografēja: L. Baltaviča 

Nodarbība “Profesija – pasākumu organizētājs/vadītājs” (20.12.2017)

Vakar skolā skanēja smiekli un valdīja svētku sajūta, jo projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 1.-4. klases bērniem bija iespēja apgūt radošu profesiju – pasākumu vadītājs un organizētājs.

Nodarbības iesākumā tika pārbaudītas bērnu zināšanas par dažādiem pasākumu vadītājiem un viņu darba pienākumiem, kam sekoja decembrī visaktīvākā pasākumu vadītāja – Ziemassvētku vecīša ierašanās. Bērni tika informēti, ka šī būs unikāla nodarbība, kurā visi kopā radīs pasākumu, un ik pa brīdim kāds no bērniem kļūs par šī pasākuma vadītāju. Vēlāk piebiedrojās arī pasākumu vadītājs – pingvīns, kurš demonstrēja, ka pasākumus var vadīt pat nerunājot.

Nodarbība beidzās ar kopēju diskusiju par īstenoto pasākumu, pārdomām par to kā rodas rotaļas, cik viegli vai grūti ir strādāt ar publiku, runāt pilnos teikumos, iegaumēt tekstu utt., gan vadītājiem atbildot un bērnu uzdotajiem jautājumiem.

Pēc pasākuma bērni atzina, ka ļoti patika gan parunāt mikrofonā, gan izdomāt kustības rotaļām, gan darboties kopā ar pasākuma vadītājiem, jo esot bijis ļoti jautri.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Foto: Dana Liepa

(18.12.2017)

Z-svetku_koncerts_2017

(15.12.2017)

afisa_ziemassvetku_balle_2017

 

[Not a valid template]

Eglīte smaržo un mirdz! (14.12.2017)

egleZiemassvētku eglītes atklāšanas svētkus šodien svinēja sākumskolas skolēni, dziedot, dejojot un skaitot pantiņus par ziemu, sniedziņu, eglīti un svētkiem. Savas uzstāšanās prasmes demonstrēja daudzi skolēni – sniedzot priekšnesumus gan individuāli, gan kolektīvi. Un cik disciplinēti bija skatītāji, gaidot lielo brīnumu – eglītes iemirdzēšanos! Nu eglīte ir skaista un koša, varam gaidīt svētkus! Pārsteigumu saviem skolēniem sagādāja klašu audzinātājas, dāvājot pašceptas piparkūkas.  Liels paldies skolotājām, vecākiem, dalībniekiem un skatītājiem! Un izskatās, ka pārsteigumu mums sagādā arī tuvojošies Ziemassvētki – sāk snigt!

Priecīgus svētkus!

[Not a valid template]

Fotografēja N.Čornaja, informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Robottehnikas nodarbības (14.12.2017)

robotsVēlaties, lai Jūsu bērns izveido pats savu intelektuālo robotu, tai pat laikā apgūstot zobratu darbības principus un bināro algoritmu?

Lai pieteiktos Lego robottehnikas nodarbībām skolā, zvaniet +37167220806 vai apmeklējiet mājaslapu www.alfarobot.lv  sadaļu  PIERAKSTĪTIES UZ NODARBĪBĀM un aizpildiet pieteikuma anketu!

Tā sevi reklamēja Mācību Centrs Alfa, kas ciemojā Liepājas 8.vidusskolā pie sākumskolas skolēniem.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure