Nodarbība “Vai viegli būt jaunam?” (25.02.2018)

Piektdien karjeras attīstības atbalsta projekta ietvaros skolā ciemojas Uģis Kuģis ar nodarbību 8.-12.klasēm  “Vai viegli būt jaunam?”
Uģis lika aizdomāties kā būt labākam cilvēkam, skolēnam, draugam – kā iemācīties cienīt citu darbu, viedokli. Kā labāk izprast vienam otru un veidoja jauniešus izpratni – kas īsti ir skola un kam tā domāta.
Uģis mudina jauniešus nebūt pasīviem un vairāk darīt – vairāk runāt savā starpā, vairāk domāt un uzdot jautājumus, vairāk uzlabot vidi sev apkārt ar labiem darbiem.
“Mēs pārāk bieži atsakāmies no iespējas saņemt to, par ko sapņojam, baidoties pazaudēt to, kas mums ir.” /Uģis Kuģis/

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Lepojamies! (21.02.2018)

Kuzņecovs Maļcevs

Valentīndiena (19.02.2018)

sirdsLielas sirdis un mazas sirsniņas trešdien, 14.februārī, rotāja Liepājas 8.vidusskolu, jo tika svinēti nu jau ļoti lielu popularitāti ieguvuši svētki – Valentīndiena. Arī sākumskolas skolēnu sirsniņas pukstēja straujāk, jo viņi bija sapulcējušies uz pasākumu, kurā bija gan jāparāda savas prasmes un iemaņas, gan nobeigumā bija iespēja izdejoties jautos mūzikas ritmos. Arī skolotājām bija jāveic uzdevums – jāizveido dzejolis par mīlestību un jāvelta audzēkņiem. Jaukus svētkus un nedēļas nogali!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Krāsainā nedēļa! (19.02.2018)

VaraviksneTik krāsaini kā varavīksne pagājušā nedēļā rotājās Liepājas 8.vidusskolas skolēni un skolotājas. Kāpēc? Jo katru gadu Valentīndienas nedēļā katrai dienai tiek pielāgota viena krāsa, lai visi satērptos tādas krāsas drēbēs un, pats galvenais,  izlozētu interesantas dāvaniņas, ko skolotājas sagatavojušas atbilstošās krāsās. Pirmdien, zilajā dienā, loterijā izspēlēja bumbiņu un pledu. Otrdien, dzeltenajā dienā, dāvaniņās bija atstarotājs, augļi un blociņi. Trešdien, sarkanajā dienā, atminēt bija visvieglāk – sirsniņas! Ceturtdien, zaļajā dienā, loterijā tika laimēti augļi un šķēres. Bet piektdien, melnbaltajā dienā, pārsteigumos bija gan blociņi, gan termokrūze, gan krāsojamās grāmatiņas. Lai visiem uzvarētājiem dāvaniņas labi noder!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Pankūku balle! (16.02.2018)

PankukaPankūkas, pankūkas un vēlreiz pankūkas! Tā ceturtdien, 15.februārī, varēja teikt Liepājas 8.vidusskolas skolēni, skolotājas un darbinieki, Meteņu nedēļas noslēgumā apmeklējot pankūku tirgu un izvēloties, kuras pankūkas iegādāties. Sākumskolas skolēni un vecāki bija parūpējušies, lai saceptu dažnedažādas pankūkas – plānās, biezās, lielās, mazās, sāļās, saldās, ar un bez pildījuma… Katra gardēža gaumei. Lai labi garšo!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Valentīndiena (16.02.2018)

14.febr

 

[Not a valid template]

Attiecību speciālists Uģis Kuģis (15.02.2018)

Nodarbība vecākiem un skolotājiem

“Zēnu un meiteņu atšķirības audzināšanā”

kopā ar filozofu, vēdisko psihologu, attiecību speciālistu

Uģi Kuģi

U.Kugis

22.februārī
plkst. 18.00-19.00
Skolas aktu zālē

Vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji (13.02.2018)

Piektdien, 16.februārī, pilsētā norisināsies vizuālās mākslas olimpiāde sākumskolas skolēniem. Arī mūsu skolu pārstāvēs skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji – Ksenija Miliuse, Eva Freimane, Adriana Vaganova, Keita Kupalinska, Patrīcija Ķergalve, Karina Vidiburska, Evelīna Striela, Anastasija Ivaničeva, Ustīne Fedoreka, Airisa Juzupa, Laura Elizabete Narvida, Sofija Bičāne. Lai veicas!

Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Nodarbība ar RSU (13.02.2018)

Paldies par sadarbību arī RSU Liepājas filiālei,kas novadīja interesantu nodarbību 6. un 7.kl. skolēniem un deva iespēju gan sniegt pirmo palīdzību aizrīšanās gadījumā, gan ieklausīties sirdsdarbībā u.c. Kā arī uzzināt daudz jauna par medicīnas profesijām.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Nodarbība ar RTU (13.02.2018)

9.-12.klases skolēniem sadarbībā ar RTU notika izzinošo nodarbību – kurā bija iespēja gan iepazīt  3D printera darbību, gan uzzinājāt daudz jauna par robotiem un citām tehniskām lietām – kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus RTU studentiem.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence