Uz skolu! (30.05.2018)

Sešgadīgo skolēnu adaptācijas nedēļa skolā no 4.jūnija – 8.jūnijam no plkst. 9.00 – 11.00.

4.jūnijā tikšanās aktu zālē 9.00.

 sesgad

Skolotājas I.Zomerfelde, A.Ziemele, D.Osadčuka

Sīkāka informācija – direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure, tel. 29991324; marika.daubure@liepaja.edu.lv

(28.05.2018)

izlaidums

(28.05.2018)

izlaidums1

Sportotprieks! (24.05.2018)

22.maijā 2.klašu skolēni veiksmīgi nokārtoja peldētprasmes ieskaiti! Vakar sporta skolotāji bija sarīkojuši izglītojoši – izklaidējošas sporta spēles, iekļaujot uzdevumus arī no citiem mācību priekšmetiem! Skolēni no sirds izpriecājās un izskrējās. Uzvarēja draudzība.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure   

Nodarbība “Pasākumu vadītājs un organizators” (18.05.2018)

Vakar 17.maijā kopā ar aktīvo un pieredzes bagāto Maiju Kalniņu jauniešiem projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros bija iespēja iepazīt profesiju pasākumu vadītājs un organizators.
Nodarbības vadītāja ne vien sniedza informāciju par izglītības iespējām, nepieciešamajām prasmēm un dotumiem – bet arī skolēniem mācīja kā “sadraudzēties” ar mikrofonu, kā radīt kontaktu ar klausītājiem, stāstīja par pasākumu uzbūvi, komandas nozīmi un dažādiem pienākumiem. Demonstrēja pati un deva iespēju skolēniem pamēģināt, piemēram, pavilkt laiku koncerta laikā, kurā grupa ir aizkavējusies, kā arī skolēniem bija iespēja vadīt gan klasisko, gan rokkoncertu tā veidojot izpratni, cik mainīgam ir jābūt pasākumu vadītājam.

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Šodien plkst. 15.10 notiks trauksmes sirēnu pārbaude (17.05.2018)

Šodien, 17.maijā, no plkst. 15.10 līdz 15.20, Liepājas 8.vidusskolā uz piecām minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu automātiskās ugunsdrošības  trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Šodien skolēniem, vecākiem, darbiniekiem un citiem ēkas apmeklētājiem nav pamata uztraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama, jo tā ir tikai kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude.

 

Nodarbība “Skaistumkopšanas nozares profesijas” (17.05.2018)

10.maija vakarā skolā pulcējās vairāk kā 100 dalībnieku uz nodarbību par skaistumkopšanas nozares profesijām – jo 60 skolēni par modelēm līdzi ņēma savas mammas.
Tā nu dalībnieki tika sadalīti divās grupās, vienā grupā bija iespēju apgūt profesiju – frizieris, otrā – vizāžists. Abās grupās iesaistījās bērni no 1.-8. klasei gan puiši, gan meitenes.
Nodarbības vadītājas sniedza informāciju par profesijās nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, zināšanām – kas pastiprināti jāapgūst skolā, kādi eksāmeni jākārto, kā arī par to, kur iespējams apgūt minētās profesijas. Kam sekoja praktisks darbs ar savām modelēm – tika gan krāsots, gan gaismots, gan matēts, gan veidots un kasīts. Pasākuma laikā gan bērni, gan mammas, gan pašas nodarbības vadītājas atzina, ka nodarbības izvērtās ļoti izzinošas un ļoti jaukas tieši dēļ sadarbības ar mammām. Savukārt mammas atzina, ka šis ir lielisks veids kā uzzināt par bērna talantiem un dotumiem.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence 

Turpinās labie darbi! (16.05.2018)

Pavasaris joprojām mūs priecē ar siltumu un krāšņiem, ziedošiem kokiem un puķēm. Tāpēc arī 4.c klases skolēni kopā ar audzinātāju D.Osadčuku devās uz PII “Mazulītis”, lai papildinātu  8.vidusskolas Baltā galdauta puķu dobi. Cītīgi palīgi bija arī mazie pirmsskolēni, kuri ļoti labprāt gan stādīja, gan laistīja baltās puķītes. Paldies visiem dalībniekiem! Lai labi aug!

[Not a valid template]
Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Pēdējais zvans (15.05.2018)

pedejais_zvans_9_12kl-AFISA

Balts prieks! (11.05.2018)

Balti ķirši zied, baltas tulpes zied, baltas narcises zied…  Un jau trešo gadu zied arī Baltā galdauta puķu dobe PII “Mazulītis”, kuru veido 8.vidusskolas skolēni. Šogad tie bija 4.a un 4.b klašu skolēni kopā ar audzinātājām A.Ziemeli un I.Zomerfeldi, kas papildināja dobi ar baltām atraitnītēm un prīmulām. Skolēni kopā ar mazulīšiem veidoja bedrītes, stādīja, mēsloja un laistīja mazos, baltos stādiņus, lai baltā dobe turpmāk priecētu PII audzēkņus un apmeklētājus. Lai labi aug!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Marika Daubure