Uzņemšana 10.klasē (16.06.2018)

10.kl.

Uz skolu! (11.06.2018)

Visu pagājušo nedēļu sešqadīgie skolēni cītīgi mācījās, atkārtoja bērnudārzos apgūtās zināšanas un skolā, sešgadīgo skolēnu nodarbībās iegūtās prasmes un iemaņas. Šodien, adaptācijas nedēļas noslēgumā, kad skolēni bija čakli pastrādājuši  – mācījušies un sportojuši, viņi bija nopelnījuši mazu pārsteiguma balviņu – pie mums atkal viesojās Vinnijs Pūks, kurš kopā ar mazajiem pēc sporta spēlēm vēl pavingroja un padejoja, bet nobeigumā pasniedza kārumiņus, kas garšo gan lācēniem, gan maziem bērniem – konfektītes. Vinnijs Pūks atvadījās, novēlot visiem jauku vasaru un apsolot rudenī  paciemoties atkal!
Jauku vasaru! Uz tikšanos rudenī!

[Not a valid template]
Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure

Sumina teicamniekus un olimpiāžu uzvarētājus (06.06.2018)

4. jūnijā, noslēdzot šo mācību gadu, atpūtas kompleksā “Libava” tika sumināti Liepājas skolu 9.-12. klašu teicamnieki, valsts mācību olimpiāžu uzvarētāji un labāko zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) autori.

Visvairāk teicamnieku šogad bijis Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā – 6, Liepājas 8. vidusskolā – 5, Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā un Liepājas 7. vidusskolā – 4, Raiņa 6. vidusskolā un O.Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā – pa trim.
Raksta avots un plašāk lasiet šeit

Uz skolu! (05.06.2018)

Šodien – sešgadīgo skolēnu pirmā mācību diena skolā adaptācijās nedēļā! Sākumskolas skolēni visus sveica ar mazu koncertiņu – viņi bija sagatavojuši gan dziesmas, gan dzejoļus un dejas. Paldies skolotājām un skolēniem! Bet, kamēr mazie mācījās, vecāki uzmanīgi klausījās logopēdes Gundegas Tomeles lekciju par bērnu sagatavotību skolai.  Lai veicas mācībās!

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure

 

Mācību gads beidzies! (05.06.2018)

Kā katru mācību gadu, arī šogad ar mazu konkursiņu dabaszinībās noslēdzās 2.klašu skolēnu mācību gads. Visu klašu komandas sacentās gan dzīvnieku noteikšanā, gan to paradumu pētīšanā. Uzvarēja centība un draudzība!  Jauku visiem vasaru!

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure