Erudīcijas konkurss veiksmīgam 2.pusgada startam (06.01.2017)

erud. konkurss 2017_12017.gada 5.janvārī, Liepājas 8.vidusskolas 5. – 11.klašu skolēni piedalījās Erudīcijas konkursā – 2017. Pavisam startēja 18 klašu grupas, tās iedalot pa vecumposmiem – 5., 6.klašu grupa, 7., 8.klašu grupa un 9. – 11.klašu grupa. Komandām bija jāveic iepriekš, kulturoloģijas skolotāja – Jāņa Rudzīša un 12.klašu jauniešu sagatavoti audiovizuāli uzdevumi par mākslas, kultūras, politikas, medicīnas un citu jomu vispārzināmiem faktiem dažādos laika posmos, kā arī par mācību procesa laikā apgūtām zināšanām. Konkurss norisinājās strādājot grupās, pildot uzdevumus darba lapās, paralēli līdzdarbojoties ar interaktīvo multimediju (teksts, audio, video), kā arī konsultējoties un viedu padomu lūdzot priekšmetu skolotājiem. Dažubrīd tikai ar papilduzdevumu palīdzību tika noskaidrots vietu sadalījums. Darba process aizritēja izzinošā, humora pilnā un tikai jauniešiem raksturīgi atraktīvā gaisotnē. Visiem dalībniekiem liels paldies par piedalīšanos!

Iegūtās vietas
5., 6.klašu grupa 7., 8.klašu grupa 9. – 11.klašu grupa