Tava un mana Liepāja (21.03.2017)

Pēc Pavasara brīvlaika, 20.martā, Liepājas 8.vidusskolā mācību process iesākās ar jautras dabas erudīcijas konkursu ”Tava un mana Liepāja”, ko vadīja 12.klases skolnieces – Anne Lavrentjeva, Laura Monika Grauduža un kulturoloģijas skolotājs Jānis Rudzītis. Par godu mūsu pilsētas 392.gadadienai, pedagogi un skolēni (5. – 6.kl., 7. – 8.kl. un 9. – 11.klašu grupās) pārbaudīja savas zināšanas no Līvas ciema līdz mūsdienu Liepājas pārmaiņu laikiem.

Konkursa pirmā daļa aizritēja pilnvērtīgu, visaptverošu un citādu pārdomu gaisotnē. Jaunieši demonstrēja apķērību, diskutējot un skaļi domājot, kā arī piefiksēja domu graudus un pareizās atbildes speciāli veidotās darba lapās. Klases tika sadalītas komandās ar kapteiņiem priekšgalā, kuri izšķirošajos brīžos pauda savu pārliecību un ieguldījumu kopējā uzvarā.

Pasākuma otrajā daļā, jaunieši ar teatrālu etīdi prezentēja savu redzējumu un skaidrojumu par kādu no Liepājas simboliem – pilsētas karogu, dievnamiem, izcilām personībām, pludmali, Karostu, Rožu laukumu u.c.

Sīvā cīņā tika noskaidroti uzvarētāji, erudītākās, drosmīgākās un saliedētākās klases.

5. – 6.klašu grupa 1. vieta – 6.B klase

2. vieta – 6.A klase (meitenes)

3. vieta – 5.B klases (zēni)

7. – 8.klašu grupa 1. vieta – 7.A klase

2. vieta – 8.A klase (meitenes)

3. vieta – 8.B klase

9. – 11.klašu grupa 1. vieta – 9.A klase

2. vieta – 9.C (1.grupa)

3. vieta – 9.B klase

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis