Skolā ciemiņi! (15.05.2017)

burtu meitaLai iepazītu skolas dzīvi un mazliet padarbotos tā, kā to dara skolnieki, piektdien Liepājas 8.vidusskolā viesojās pirmskolnieki. Šoreiz bijām uzaicinājuši PII “Pasaciņa” 5 – 6 gadīgos audzēkņus. Sporta skolotāja E.Auniņa mazajiem gan ļāva izskrieties pa lielo zāli, gan bija sagatavojusi interesantas šķēršļu joslas, gan mācīja iesist bumbu vārtos. Informātikas skolotāja A.Prina mācīja darboties ar datoru un pildīt sarežģītus uzdevumus. Latviešu valodas skolotāja K.Ķipste mācīja dziesmiņu par Vinniju Pūku un gāja rotaļās. Bet viesošanās beigās mazos sagaidīja pārsteigums – Burtu meitiņa mazajiem bija sarīkojusi īstu pārbaudi par pasaku tēliem un citus interesantus uzdevumus, kā arī uzdāvināja grāmatzīmītes un novēlēja lasīt grāmatas. Bet mācību pārzine topošiem skolniekiem novēlēja skolā čakli mācīties. Lai visiem jauka vasara un veiksmīgs jaunais mācību gads!

[Not a valid template]

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure