Lielais piedzīvojums Baltkrievijā! (20.11.2017)

collagefNovembra sākumā Gomeļas izglītības pārvalde uzaicināja Liepājas labākās erudītu komandas uz starptautisko spēli “Большая перемена 2017″. Šajā spēlē piedalījās Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Latvijas (Liepājas) skolu komandas. Arī mūsu skolas 9.b klases komanda “Alfa” pieņēma šo izaicinājumu. Divu dienu garumā skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un loģisko domāšanu vairākos spēles posmos. Jaunieši ieguva vērtīgu pieredzi un Pateicības rakstu. Pēc spēles skolēniem bija iespēja iepazīt arī Minskas vēsturi un arhitektūras skaistumu. Komanda izsaka pateicību visiem skolotājiem, kas ikdienā pilnveido viņu zināšanas, kā arī LBJC skolotājai Marinai Vikainei par ceļojuma organizāciju un atbalstu.

22.novembrī Jauniešu mājā notiks ceļojumam veltīts pasākums “Baltkrievijas piedzīvojums“, kur skolēni dalīsies pieredzē ar citu Liepājas skolu jauniešiem.

Informāciju sagatavoja: A.Kuzņecova