Nodarbība “Profesija – pasākumu organizētājs/vadītājs” (20.12.2017)

Vakar skolā skanēja smiekli un valdīja svētku sajūta, jo projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 1.-4. klases bērniem bija iespēja apgūt radošu profesiju – pasākumu vadītājs un organizētājs.

Nodarbības iesākumā tika pārbaudītas bērnu zināšanas par dažādiem pasākumu vadītājiem un viņu darba pienākumiem, kam sekoja decembrī visaktīvākā pasākumu vadītāja – Ziemassvētku vecīša ierašanās. Bērni tika informēti, ka šī būs unikāla nodarbība, kurā visi kopā radīs pasākumu, un ik pa brīdim kāds no bērniem kļūs par šī pasākuma vadītāju. Vēlāk piebiedrojās arī pasākumu vadītājs – pingvīns, kurš demonstrēja, ka pasākumus var vadīt pat nerunājot.

Nodarbība beidzās ar kopēju diskusiju par īstenoto pasākumu, pārdomām par to kā rodas rotaļas, cik viegli vai grūti ir strādāt ar publiku, runāt pilnos teikumos, iegaumēt tekstu utt., gan vadītājiem atbildot un bērnu uzdotajiem jautājumiem.

Pēc pasākuma bērni atzina, ka ļoti patika gan parunāt mikrofonā, gan izdomāt kustības rotaļām, gan darboties kopā ar pasākuma vadītājiem, jo esot bijis ļoti jautri.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Foto: Dana Liepa

FacebookTwitter