Zvirbulis 2019 (12.02.2019)

zvirbulisSkolas pagalmā priecīgi čivina zvirbulēni, kas līksmo par pavasara tuvošanos. Tikpat priecīgi skolas lasītavā pulcējās skolas labākie dzejoļu skandētāji un prozas deklamētāji, lai mērotos spēkiem skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2019″. Kurš šogad būs labākais, kurš drīkstēs pārstāvēt skolu pilsētas skatuves runas konkursā? Par to lēma stingrā žūrija – sākumskolas skolotāja N.Čornaja, latviešu valodas skolotāja K.Ķipste, bibliotekāre J.Liepiņa, karjeras konsultante D.Brence un Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks. Laureāti noskaidroti, nu tik centīgi jāgatavojas pilsētas konkursam! Paldies žūrijai! Skolas godu pilsētas konkursā aizstāvēs Milāna Vainovska (1.a klase), Arturs Lazdiņš (1.b klase), Matīss Gailis (3.a klase), Ričards Freibergs (3.c klase), Darina Bazdireva (4.c klase), Žans Mešķis (5.c klase), Jeseņija Kuzmina (5.c klase), Kerija Kupalinska (7.a klase), Sabīne Kubiloviča (9.a klase), Victoria Vidiburskis (9.c klase). Apsveicam! Lai veicas!

Fotografēja N.Čornaja, informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure