Olimpiāde tehnoloģijās (04.03.2019)

Š.g. 28.februārī radošā gaisotnē aizritējusi Liepājas pilsētas olimpiāde – jaunai paaudzei tik ļoti svarīgā mācību priekšmetā un dzīves pamatā – mājturībā un tehnoloģijās. Tajā piedalījās 12 Liepājas pilsētas vispārizglītojošo skolu 6. – 9.klašu audzēkņi jeb 81 skolēns. Galvenā tēma ”Mūsdienu sabiedrība un tradīcijas” ar skatu nākotnē – dizaina virzienā. Olimpiādē tika vērtētas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, aprakstot un skicējot savas idejas pamatojumu, gan arī praktiskās iemaņas. Tekstila tehnoloģijās dalībnieces demonstrēja savas prasmes izšujot saktas un matu rotas, savukārt kokapstrādes tehnoloģijās jaunieši konstruēja saplākšna vāzes un ķemmes no masīvkoka. Arī olimpiādes dalībnieku pedagogi piedalījās meistarklasēs pie māksliniekiem – N.Vamža, J.Pasternaka un Dz.Budovskas, apgūstot jaunas zināšanas un papildinot savas prasmes darbojoties interaktīvi. Vēlreiz liels paldies visiem organizatoriem par nesavtīgo atdevi un arī Liepājas 8.vidusskolas pedagogiem – A.Hasnerei, I.Vasiļjevai, J.Rudzītim par ieguldīto laiku, enerģiju darbā ar jauniešiem – M.Lilienfeldei, S.Toropai, P.J.Sudmalei, K.Martinovai, V.Bistrovai, A.Moisejenko, E.Bunkai, S.A.Lauriņai, A.Kalniņam, R.Klasonam un T.Grābantam!

Rezultāti

• 6., 7.klašu grupa (tekstila tehnoloģijās)

6.vieta (Atzinība) – Slada Toropa (Liepājas 8.vidusskola, pedagogs – I.Vasiļjeva)

• 8., 9.klašu grupa (tekstila tehnoloģijās)