Karjeras nodarbība “Karjeras lēmumu pieņemšana personības izaugsmes aspektā” (10.04.2019)

9. aprīlī mūsu skolā atkārtoti ciemojās lektors Aleksis Daume, kas palīdzēja jauniešiem apzināties savas spējas, talantus un vērtības tā ceļot skolēnu pašnovērtējumu, kas ir būtisks jebkura karjeras lēmuma pieņemšanai.
Lektors iedvesmojoši dalījās skolēniem saprotamos piemēros kā labāk izprast sevi un nebaudīties atšķirties, kas gan motivēja, gan lika pasmaidīt. “Cieni citus un cienīs tevi!”, “Iemācies 100% ieklausīties tajā, ko cilvēki tev saka un velti viņam visu savu uzmanību, tā nav tikai elementāra cieņa, bet arī izcilākais veids kā tiešām sadzirdēt ko no tevis gaida, lai tu būtu labs darbinieks”, ir lietas, kuras atgādināja iedvesmojošais lektors.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Dina Brence