Čaklo pirkstu čempionāts (12.04.2019)

Trešdienas (10.04.2019.) pašā viducī J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā tikās rokdarbus iemīļojušie skolēni un viņu skolotāji. Tur norisinājās ikgadējās ātradīšanas un ātrnaglošanas sacensības. Ātrnaglošanas čempionāts ”Sit trāpīgi” notika piekto reizi, savukārt ātradīšanas čempionāts ”Adi ātri” – jau astoto. Par ātrākās adītājas titulu cīnījās 31 meitene, bet savas prasmes darbā ar āmuru rādīja 16 zēni un 9 meitenes. Ādīšanas pārbaudījumā meitenēm vajadzēja 20 minūšu laikā noadīt pēc iespējas vairāk kārtu. Labākais rezultāts bija 36 kārtas. Savukārt ātrnaglošanas sacensību vērtēšanā un organizēšanā iesaistījās paši skolēni. Šogad naglošanas uzdevums ticis sarežģīts. Iepriekš koka klucis ticis iestiprināts galdā un tad skolēni tajā dzinuši naglas. Pēdējā brīdī organizatori izlēmuši naglošanas disciplīnā arī skolotājus likt pie darba. Kaut arī komandā vajadzēja būt diviem zēniem un vienai meitenei, piedalīties gribētāju nav trūcis. Liels paldies Liepājas 8.vidusskolas dalībnikiem un viņu pedagogiem – I.Vasiļjevai, A.Hasnerei un J.Rudzītim par piedalīšanos!

Ātradīšana:

5. – 7. klašu grupa: