Nodarbība “Profesija – kanisterapeits” (16.04.2019)

2019. gada 11.aprīlī 1. klases skolēni iepazinās ar profesiju kanisterapeits. Cilvēks – kanisterapeits un suns – kanisterapeits projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
Šī bija nodarbība kuras laikā tiek sniegta īsa teorētiska informācija par profesiju  kanisterapeits, Bērniem tika stāstīts, ka kanisterapija(suņu terapija) ir dziedināšana saskarsmē ar īpaši selekcionētiem un apmācītiem suņiem kvalificēta terapeita vadībā. Tā var palīdzēt risināt problēmas psihiskajā, fiziskajā, intelektuālajā un sabiedriskajā jomā, tai sekoja praktiska darbošanās kopā ar suni Alfiju, profesijas demonstrēšana iesaistot skolēnus.
Nodarbības laikā skolēni uzdeva daudz jautājumu un labprāt iesaistījās diskusijās uz uzdevumos.
Pēc nodarbības gan bērni, gan skolotāji atzina, ka bija ļoti interesanta un bērnu vecumam piemērota nodarbība.

Informāciju sagatavoja: D.Brence