Viens, divi, trīs – nu tu esi brīvs! (13.06.2019)

Ar Deju svētkiem Liepājā noslēgusies mūsu skolas tautas deju kolektīva “Pumpuriņi” deju sezona. Šogad esam piedalījušies vairākos interesantos pasākumos. Gads sākās ar koncertceļojumu, kura galamērķis bija Tartu Igaunijā. Pa ceļam dejojām Valmierā un Valkā.

Nu jau par tradīciju kļuvis festivāla “Pilna sauja dzintariņu” koncerts mūsu skolā. Šoreiz pie mums ciemojās deju kolektīvi no Pāvilostas un Jelgavas, bet lielkoncertā Latviešu Biedrības namā savu dejotprasmi rādīja mūsu 3. klašu dejotāji.

Gada svarīgākais notikums bija deju kolektīvu skate kur iegūta augstākā pakāpe.

Paldies bērniem par centību un vecākiem par atbalstu – šogad dejotāji, pateicoties vecākiem, tikuši pie jauniem tautiskajiem krekliem un blūzēm.

Tagad jākrāj spēki nākošajai sezonai! Lai visiem skaista, interesantiem piedzīvojumiem bagāta vasara!

Informāciju sagatavoja: V.Egliena

FacebookTwitter