Integrētās mācību stundas sociālajās zinībās (29.10.2019)

20191029_095203Jau 3. gadu ar prieku iesaistāmies skolu programmā “Dzīvei gatavs”, kas ir atbalsts skolotājiem un palīgs skolēniem dažādu mācību priekšmetu apguvē, lai gūtu izpratni par skolā apgūstamo zināšanu un prasmju pielietojumu dzīvē. Dažādu nozaru uzņēmumu un iestāžu eksperti vieslekcijās sniedz priekšstatu, kā viņa jomas profesijās un situācijās tiek izmantotas skolā apgūstamās zināšanas.
Šodien notika integrētās mācību stundas sociālajās zinībās 8. un 9. klašu skolēniem, kuras vadīja Venstpils Naftas termināļa pārstāve. Stundas laikā skolēni iejutās darba devēja un darba meklētāja ādā, izspēlējot darba intervijas sarunu. Tika aktualizēts – gan, ko no darba intervijas iegūst darba devējs, gan, kā pēc iespējas labāk, darba devējs var atstāt par sevi iespaidu. Stundas beigās skolēni saņēma TOP 10 ieteikumus, kurus pēc tam varēs likt lietā, kad paši apmeklēs darba intervijas.
Informāciju sagatavoja: Dina Brence