Latvija svin! (13.11.2019)

Svece_3klArī Liepājas 8.vidusskola svin. Šodien turpinājās svētku pasākumi sākumskolēniem – viktorīnā “Manas mājas – Latvija” piedalījās 3.klašu skolēni. Viņiem šis ir jau trešais gads, kad ir iespēja parādīt savas prasmes un iemaņas, pildot dažādus – gan vieglākus, gan grūtākus – uzdevumus par Latvijas simboliem, dabu, sadzīvi, mūsu bagātībām – ievērojamām vietām, latvju simboliem, rakstu zīmēm, tautasdziesmām un teikām, arī Latvijas kaimiņvalstis labi pārzināja. Arī dziesmas un dzejoļi par Latviju bija rūpīgi iestudēti, interesanti. Pēc čaklās darbošanās sirsnīga kopādziedāšana. Un, protams, balviņas – diplomi un grāmatzīmes ar spēka zīmēm, lai visi augtu veseli, gudri un čakli, lai ģimenēm viss izdodas! Paldies skolotājām un aktīvajiem dalībniekiem! Priecīgu Latvijas dzimšanas dienu!
Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure