Galerijas muzikālās pasakas (05.12.2019)

Skolas_soma2.decembrī 2.a, 2.b, 3.b un 4.a klase devās uz Galeriju “Romas dārzs”, lai piedalītos muzikālajā ceļojumā bērniem – “Galerijas muzikālās pasakas”.

Koncertizrādē, kopā ar Liepājas teātra aktrisi Karīnu Tatarinovu un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķiem – trompetistu Jāni Ivuškānu un perkusionisti Martu Kauliņu, bērniem bija iespēja iesaistīties pasaku stāstīšanā, dziedāšanā, kā arī iepazīties ar orķestra instrumentiem, kas bija apskatāmi pavisam tuvu.

Ikvienam no koncerta klausītājiem bija iespēja pārliecināties par to, cik daudzveidīgi skan marimba, vibrofons, tarkšķis, raganella, dažādas perkusijas, kā arī lielākas un mazākas trompetes. Koncertizrādē skanēja Latvijas komponistu – Georga Pelēča, Riharda Zaļupes, Oleksija Demčenko, Raimonda un Oskara Petrausku mūzika.

Paldies projektam “Latvijas skolas soma”, par iespēju apmeklēt šo lielisko koncertuzvedumu!

Fotografēja un informāciju sagatavoja: Agita Ziemele