Lepojamies (07.02.2020)

Liepājas 8 vidusskola 7.C klase ar savu klases audzinātāju Annu Tomase ieguva pateicību Liepājas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas organizētajā pret smēķēšanas pasākumā “Misija V”, kura ietvaros klasei bija jāveic trīs uzdevumi: aptauja “Zaudējumi smēķējot”; jāizveido plakāts par tēmu “Ieguvumi nesmēķējot” un video par tēmu  “Ieguvumi NEsmēķējot”. Pasākums norisinājās projekta “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs.” ietvaros, ko finansē Eiropas sociālais fonds. Pasākuma finālā tika 11 komandas. Skolēni ar savu klases audzinātāju Annu Tomase  piedalījās dažādos asprātīgos konkursos, veiklības aktivitātēs, kurās tika vērtēti draudzīgums, saliedētība, attieksme vienam pret otru.

7.C klases  komandas  kapteinis Andrejs Balabanovs.

Informāciju sagatavoja: Anna Tomase