Liepājas 8.vidusskolas sociālo pedagogu un speciālā pedagoga darbs ārkārtas situācijas apstākļos (07.04.2020)

Liepājas 8.vidusskolas sociālie pedagogi Kristīna Muceniece (1.-5.klase) un Agnese Putre (6.-12.klase) ārkārtas situācijas laikā stādā attālināti. Ja jums – skolēni un/vai vecāki – ir nepieciešams sociālo pedagogu atbalsts saistībā ar mācību procesu vai kāda konflikta atrisināšanu, vai jūs vienkārši vēlaties aprunāties – droši sazinieties:

Kristīna Muceniece 28956822

Agnese Putre 29368739

Speciālais pedagogs Linda Antonova sazinās ar skolēniem un/vai vecākiem e-klases e-pastā vai WhatsAppa, vai pa telefonu.

Speciālais pedagogs sadarbībā ar mācību priekšmetu skolotājiem izstrādā vienkāršus tekstus, atgādnes, darba lapas atmiņas trenēšanai, lasītprasmes un iztēles attīstīšanai, vārdu krājuma bagātināšanai un citus.

Speciālā pedagoga saziņa ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem notiek pa telefonu.