TAVA KARJERA (08.09.2020)

Sveiki, Jaunieši!
Arī šogad turpināsim iepazīt jaunas profesijas, attīstīt tavas prasmes un talantus, izzināt sevi, darboties grupās un individuāli.
Skolā turpinās arī karjeras atbalsta projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001, kura ietvaros notiks karjeras pasākumi.

Šogad atradīsi mani 2-18 kabinetā (izejot cauri klasei mazajā kabinetā)

TAVA KARJERA

Karjeras konsultēšanas laikā ir iespējams: Izzināt savas in

Ko jautāt karjeras konsultantam?
Par visu, kas interesē, par darba iespējām savā profesijā un ar to saistītās jomās, par izglītības turpināšanas iespējām. Par to, kā noteikt savu piemērotību izvēlētajai profesijai, ja māc šaubas. Par to, kā veiksmīgāk plānot savu darba dienu, īpaši tagad, kad mācīšanās notiek attālināti. Par to, kur un kā meklēt atbalstu tiešsaistē par sev interesējošiem jautājumiem, un daudz ko citu. Karjeras plānošana nenozīmē tikai profesionālās darbības plānošanu. Tā ir mūsu dzīve, kura šajos apstākļos nemaz nav kļuvusi vieglāka, un, iespējams, prasa no mums jaunas prasmes.

Individuālās konsultācijas – jebkurā tev vēlamā laikā no pirmdienas līdz ceturdienai (vari pieteikties eklasē vai epastā dina.brence@inbox.lv)

Ko var iegūt skolēns no individuālajām konsultācijām ar karjeras konsultantu?

<< labāk apzināt savas intereses, prasmes, iespējas un vērtības;

<< padziļināt izpratni par karjeras izvēli;

<< iegūt labāku skaidrību par rīcības plānu – ko darīt tālāk studiju vai karjeras izvēlē;

<< gūt atbalstu studiju un karjeras lēmumu pieņemšanā;

<< uzzināt, kur meklēt informāciju par studiju iespējām, jauniešu vai skolēnu darba iespējām;

<< palīdzību CV un motivācijas vēstules izveidē u.c.