“Siļķu brāķa noslēpums” (01.10.2020)

1.oktobrī Liepājas 8.vidusskolas 5.a klase un 2.a klase apmeklēja nodarbību “Siļķu brāķa  noslēpums” iniciatīvas Skolas soma ietvaros. Izglītojamiem nodarbība ļoti patika. Skolēni ar aizrautību klausījās interesanto stāstījumu un  aktīvi darbojās, šķirojot siļķes, sienot jūras mezglus, liekot puzles, u.c.

Izraksti no 5.a klases skolēnu atsauksmēm par nodarbību:

• “Es iemācījos, kā var sasiet īpašos jūrnieku mezglus un uzzināju, cik gramu sāls uz litru ūdens ir Baltijas jūrā, Klusajā okeānā un Nāves jūrā”.
  • “Man patika atrakcijas un stāsti, ko stāstīja, bet viens mīnuss- mums nedeva siļķi pagaršot”.
  • “Mēs uzzinājām, kas ir zivis, kas nav. Iesaku arī citiem apmeklēt “Siļķu brāķi””.
  • “Man patika, ka tur bija dažādas istabas. Un vēl mēs šķirojām zivis.”
  • ‘’Man bija viegli ar mezglu siešanu’’.
  • “Patika siļķu stāsts. Patika dažādi uzdevumi un meklēšana ar lukturi”.
  • “Man patika brīvā brīža atrakcijas. Es nevarēju sasiet mezglus. Man pārsteidza Nāves jūra, ka tur ir 236 g sāls uz 1 l ūdens”.

Informāciju sagatavoja direktores vietniece audzināšanas darbā: Dace Mickus