Mīļo Ziemassvētku vecīti! (08.12.2020)

sals2Tā sākas tūkstošiem un tūkstošiem vēstuļu visā pasaulē, kas jau labu laiku pirms Ziemassvētkiem tiek sūtītas tālajā ceļā, lai savlaicīgi nokļūtu svarīgajā galapunktā. Arī Liepājas 8.vidusskolas sākumskolas skolēni vēlas ko lūgt Ziemassvētku vecītim. Tāpēc, izmantojot iespēju, rīkojām glītrakstīšanas konkursu “Vēstule Ziemassvētku vecītim”, lai mudinātu bērnus veidot un izkopt savus rokrakstus, rakstīt glīti ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, tā izrādot cieņu savām skolotājām un citiem.

Paldies tiem skolēniem, kuri padalījās ar savām domām un vēlmēm, paldies tiem, kas ļoti centās rakstīt glīti! Malači! Nu tik gaidiet Ziemassvētku vecīša atbildi! Lai Jums jauki svētki un gaidītās dāvanas!

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure