Eglīte staro un mirdz (18.12.2020)

eglIr tradīcijas, kas nemainās. Ir svētki, kas jāsvin. Neskatoties ne uz ko! Kā, piemēram, Ziemassvētki. Šogad gan savādāk kā citus gadus. Taču Ziemassvētku egle nevar palikt neiedegta – neatnāks vēl svētki! Svētku sajūtu radām mēs paši.  Tāpēc sākumskolas skolēni atkal sagatavojuši skaistus priekšnesumus, lai mūs visus iepriecinātu, lai iedegtu eglīti – lai ar prieku sirdīs un labām domām mēs gaidītu Ziemassvētkus. Liels sirsnīgs paldies jaukajiem dalībniekiem – Paulai un Keitai no 1.a klases, Marinai M., Nellijai P., Deividam B. no 1.b klases, Emīlijai R., Elīnai Š., Eleonorai Š. no 2.a klases, Oskaram F., Milānai V. no 3.a klases, Valteram Vaktam G., Arturam L. no 3.b klases, Leilai Dž., Ksenijai M. no 3.c klases, Luīzei A. no 4.b klases, Nikam un Evai F. un viņu mammai, Asnātei un Andrejam J. un viņu mammai! Malači! Liels paldies arī skolotājām E.K.Vanagai, S.Eitvidei, V.Kliečei, L.Baltavičai, I.Zomerfeldei, A.Ziemelei, D.Osadčukai un J.Dudko, kā arī video filmētājai L.Antonovai un montētājam A.Juzupam! Lai mums jauki, sirsnīgi, dāsni Ziemassvētki un laimīgāks Jaunais gads!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure