Fotokonkurss Latvijas skolu jaunatnei “Mana zeme skaistā” ir noslēdzies (27.01.2021)

2020.gada rudenī nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” uzsāka īstenot projektu “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””. Konkursa noslēgums  ieilga  Covid 19 ierobežojumu dēļ .

Lūk, rezultāti:

1.vieta– Oskars Tupesis

2.vieta – Sebastjans Kučers

3.vieta – Karīna Aleksandra

Pateicības raksts– Annija Lagzdiņa

Pateicības raksts– Arvis Strāķis

DSC_0025

Projekta būtība bija fotokonkurss ar Latviju raksturojošām fotogrāfijām, kuras varēja iesūtīt skolēni no 1.-12.klasei interneta vietnē www.manazemeskaista.lv. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Skolēnu labākie darbi tika izgatavoti  kā foto gleznas. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāca skolu īpašumā, ienesot Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Foto gleznu izgatavošanai piesaistīts finansējums no Latvijas uzņēmumiem.

Liepājas 8.vidusskolas skolēni  saņēma diplomus un pateicības par piedalīšanos konkursā. Izgatavotās foto gleznas tiks izliktas redzamā vietā skolas telpās.

Paldies fotogrāfiju autoriem! Paldies projekta īstenotājiem par jauko dāvinājumu skolai!

Informāciju sagatavoja: direktora vietniece audzināšanas darbā Dace Mickus

Foto: direktora vietnieks informātikas jautājumos Arnis Juzups