Cirka izrāde ‘’Alise brīnumzemē” programmas “Latvijas skolas soma “ ietvaros. (17.05.2021)

Skolas_soma_LV100-krasains

Programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu -cirka izrādes “Alise brīnumzemē” videoierakstu  13.maijā noskatījās Liepājas 8.vidusskolas 1.a un 1.b klašu skolēni kopā ar savām ģimenēm. Bērniem izrāde likās ļoti interesanta un aizraujoša.

Fragmenti no skolēna atsauksmēm par izrādi: ”Man no cirka izrādes patika akrobāti, jo viņi taisīja jautrus trikus. Vēl man patika, ka mājiņā bija lelle, tad mājiņu apgrieza otrādi un tajā bija Alise”, ‘’Cirkā man patika akrobāti, fokusi un ziepju burbuļi”…

Pēc izrādes noskatīšanās skolēni iesūtīja savus zīmējumus klašu audzinātājām kā apliecinājumu tam, cik ļoti viņiem patika cirkā  redzētie priekšnesumi.

Informāciju sagatavoja: direktora vietniece audzināšanas darbā D.Mickus