Izcilības svētki (31.05.2021)

Vai izcilība ir ielikta šūpulī? Nebūt nē, izcilību rada regulārs darbs, piepūle, gribasspēks, mērķtiecība, neatlaidība, spēja sevi pārvarēt un uzvarēt, vēlme uzzināt ko jaunu atkal un atkal, spēja sevī rast spēku arī tādos brīžos, kad liekas – viss, es vairs nevaru, es vairs negribu.

Šīs rakstura īpašības noteikti palīdzējušas Liepājas 8.vidusskolas skolniecēm : Kristiānai Martinovai (9.a), Victoriai Vidiburskis (11.a), Valerijai  Veinbergai (12.a), Katrīnai Tomakai (12.a), Milanai Alferčikai (12.a) sasniegt teicamus un izcilus rezultātus mācībās 2020./21.mācību gadā.

31.maijā Liepājas Izglītības pārvaldes pasākumā “Izcilības svētki” – tiešsaistē no  koncertzāles “Lielais Dzintars”, ko varēja vērot Liepājas Izglītības pārvaldes Facebook kontā, godināja deviņu  Liepājas  skolu izcilniekus, tai skaitā arī iepriekšminētās meitenes no mūsu skolas.

Svētku uzrunas izcilniekiem  sacīja Liepājas Domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis un Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre- Lathere. Pasākumu vadīja Mārtiņš Spuris (TV 3 raidījuma “Balss maskā” un  laika ziņu vadītājs). Svētkus kuplināja skolu direktoru uzrunas un grupas “Franco franco” priekšnesumi, kā arī krāšņie un interesantie skolu  videosveicieni, speciāli radīti šim pasākumam par godu.

Informāciju sagatavoja: direktora vietniece audzināšanas darbā D. Mickus

Video montāža: A.Juzups