Jaunie vadītāji – pārmaiņu radītāji (08.09.2021)

Jaunieti, šī it tava iespēja 13. septembrī piedalīties apmācībās “Jaunie vadītāji – pārmaiņu radītāji” jeb “Young Change-Makers”, kurā jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem piedalīsies praktiskās apmācībās ar Latvijas un Zviedrijas aprites ekonomikas, ilgtspējas un energoefektivitātes ekspertiem.
Apmācībās aicināti piedalīties visi- gan jaunie uzņēmēji gan tie kuri tikai sapņo par savu biznesu, gan tie, kuriem rūp ietekme uz mūsu apkārtējo vidi. Apmācību laikā vēlamies iedot risinājumu kā domāt sistemātiskāk un ar ekosistēmas perspektīvu brīdī, kad top viņu jaunuzņēmumi vai biznesa idejas, un tādā veidā ģenerēt arī pavisam jaunas idejas un risināt jaunas problēmas, paskatoties ko un kā realizēt caur ilgtspējības/aprites ekonomikas prizmu (un cik daudz perspektīvas tas paver).
Šī ir iespēja iegūt jaunu skatījumu, kas nemaz neļauj idejas attīstības pocesā aizmirst par pozitīvām/negatīvām ietekmēm, resursiem, citiem iesasitītajiem un par to kas galu galā notiek ar ideju/produktu tā dzīves cikla beigās.
Apmācības noritēs divās savstarpēji nesaistītās daļās, no kurām pirmā no pl. 13:00 – 16:00 paredzēta interesentiem klātienē, savukārt otrā no pl. 17:00 – 20:00 ar identisku saturu notiks attālināti tiešsaistes platformā Zoom.
Jaunieši aicināti reģistrēties apmācībām, aizpildot reģistrācijas anketu šeit: https://www.greentechhub.lv/form/

* Apmācības notiks angļu valodā
* Apmācību saturs gan klātienes, gan tiešsaistes grupām ir identisks
* Klātienes dalībniekiem nepieciešams digitālais COVID-19 sertifikāts vai negatīvs COVID-19 tests

Karjeras konsultante Dina Brence

FacebookTwitter