Pašpārvaldes mācības atpūtas bāzē ‘’Ods” (04.10.2021)

2021.gada 24.spetembrī mēs, Kitija Putāne un Kristiāna Bikova, piedalījāmies Liepājas skolu pašpārvalžu apmācībās. Kopā ar citu skolu pārstāvjiem  devāmies uz atpūtas tūrisma bāzi “Ods”, un tur  bijām kopā ar citiem skolu jauniešiem līdz 21:00 vakarā.

Mums  viss patika. Tur piedalījāmies  daudzās  interesantās aktivitātēs, kuras nekad nebijām mēģinājušas, tikai žēl, ka negājām ārā, jo bija lietains un vējains laiks. Kopā ar citiem pašpārvalžu dalībniekiem dalījāmies pieredzē,  runājam par pašpārvaldes darbu- kā plānot, kā saliedēt kolektīvu un  kā risināt daudzas citas problēmas skolā.

Mūs ļoti iedvesmoja starpskolu jauniešu pasākums, un mums bija prieks un lepnums, ka varējām pārstāvēt Liepājas 8. vidusskolu.

Informāciju sagatavoja Kitija Ruslana Putāne 8. klase