Labie darbi Liepājas 8.vidusskolā (13.10.2021)

Ikvienam cilvēkam  ir vēlme palīdzēt otram, ieguldīt darbu vai laiku citu labā. Darot kopā var izdarīt vairāk! Labo darbu nedēļā lielākā daļa Liepājas 8.vidusskolas 5.-12.klašu skolēnu vienojās, ka ziedos cilvēku pamestiem kaķīšiem un sunīšiem, kas atrodas dzīvnieku  patversmē.

Kopā saziedojām   daudz labu lietu Liepājas dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”. Dzīvniekiem tiks sausā un slapjā barība, pledi, kaķu smiltis, avīzes, kakla siksniņas un trauciņi, kur likt barību.

Dažas klases saziedoja arī bērnu apģērbu, kas tiks nogādāts Labdarības organizācijai “Palīdzēsim viens otram”.

Čaklākie ziedotāji bija 8.a, 8.b, 5.c, 9.a, 6.a, 6. c klašu audzēkņi. Paldies klašu audzinātājiem par atsaucību un skolēnu iedvesmošanu! Paldies arī skolēnu vecākiem, kas bērnu vēlmi palīdzēt un ziedot pārvērta par īstenību!

11

Foto un informāciju sagatavoja: direktores  vietniece audzināšanas darbā D. Mickus