Nodarbība – spēle “Labirints” (11.11.2021)

9.novembrī Liepājas 8.vidusskolas 8.un 9.klašu skolēniem ZOOM platformā notika   nodarbība – interaktīva spēle “Labirints”, projekta “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Liepājas valstspilsētas pašvaldībā” ( identifikācijas Nr.VP2021/4-15) ietvaros.

Nodarbību vadīja programmas Start Strong lektors Andris Arhomkins.

Programmas pirmajā daļā skolēni izspēlēja spēli, sadaloties grupās. Nodarbības otrajā daļā pārrunāja spēles gaitu un stratēģijas. Spēle jauniešiem iemācīja vienoties par kopīgu  ideju, pieņemt pareizo lēmumu.

Jaunieši iemācījās veikt roku  vingrinājumus,  kas palīdz cilvēkam darbināt abas smadzeņu puslodes. Nodarbības vadītājs stāstīja, ka lielākā sabiedrības daļa ir pieraduši domāt racionāli, bet, regulāri veicot  īpašos  vingrinājumus, cilvēks var  radikāli mainīt savu domāšanu. Domājot radoši , cilvēkam rodas jaunas iespējas un biznesa idejas.

Galvenā doma šajā nodarbībā- palīdzi citiem, maini domāšanu, un dzīve Tev piedāvās daudzveidīgas iespējas!

Dažas skolēnu atsauksmes no nodarbības:

“Man patika viss – gan tēma, gan dzīves piemēri – es ļoti esmu “par” uzzināt vairāk šādu lietu, tāpēc man tas bija ļoti noderīgi.”

“Man ļoti patika. Bija interesanti paklausīties ko vadītājs stāstīja. Man patika spēle, kur varējām iegūt punktus, radoši domājot, komandās.”

“ Viss ļoti patika, nav ko uzlabot, viss bija ļoti interesanti un pamācoši. Paldies par nodarbību!”

“Man patika būtībā viss. Bet man gribējās garāku spēli, jo likās, ka mēs viņu neizspēlējām līdz galam.”

Foto un informāciju sagatavoja: direktora vietniece audzināšanas darbā D.Mickus