Svecītes skolas logos (11.11.2021)

svecitesLatvijai 103 gadi! Lāčplēša dienai 102 gadi! Arī Liepājas 8.vidusskolā Lāčplēša dienu piemin, jau 20. gadu aizdedzot svecītes skolas logos, godinot par Latvijas brīvību kritušos karavīrus. Pandēmijas apstākļos jo aktuālāk – sasildām Latviju, Liepāju, ikviena sirdi! Liels paldies sākumskolas skolotājām un skolēnu ģimenēm – visiem, kuri katru gadu veido jaukus lukturīšus skolas ieejas un foajē rotāšanai! Liels paldies skolotājām, kuras palīdz nodrošināt šos svētkus, īpaši skolotājām L.Šuļskai un J.Dudko, kuras pasākumā piedalās visus 20 gadus! Lai silts un mīļš vakars visiem Latvijas iedzīvotājiem! Līdz nākamam gadam!

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure