Eglīte staro un mirdz (24.12.2021)

Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies pateikt paldies, paldies sirsnīgāk un vairāk nekā citā gada periodā. Paldies par palīdzību, padomu, smaidu… Arī sākumskolas skolēni un skolotājas šajos Ziemassvētkos vēlas teikt paldies. Liels paldies mūsu skolēnu ģimenēm par atbalstu, sapratni un mīlestību, ko šajā grūtajā periodā esam saņēmuši. Tāpēc šogad Ziemassvētku eglītes iedegšanas koncerts tieši Jums! Tā kā jau otro gadu mums nav iespēja tikties klātienē, koncerts atkal video formātā. Lai burvīgajās svētku naktīs piepildās vismīļākie sapņi un viskvēlākās vēlēšanās! Svētkus radām mēs paši! Tāpēc – lai izdodas! Veselību, izturību, laimi, prieku, mīlestību!

Liels paldies visiem, kas palīdzēja tapt koncertam – skolotājām Intai (1. kl.), Ērikai (2. kl.), Vinetai (2. kl.) , Lanai (3. kl.) , Lindai (filmētāja), Jeļenai (sporta skolotāja), Arnim (videomontāža) un koncerta dalībniekiem – Sniegbaltītei (Nikola B.- 1. kl.), rūķiem (Ernests B., Roberts Dz., Timurs R., Olivers C.- 1. kl.) , piparkūkām (Amanda R., Darja M., Aleksa D., Džesika B., Ērika B.- 1. kl.), Kraukšķītim (Artjoms F.- 3. kl., Deivids B.- 2. kl., Kristaps P.- 2. kl.), dzejoļu skaitītājiem ( Lūkass V., Paula S., Toms K.- 2. kl., Nellija P.- 2. kl.), vingrotājām (Marina M., Laura F.- 2. kl., Eleonora Š.,  Ketrina M., Arina B, Anna M., Sofija S.- 3. kl.), teicējām (Eleonora Š., Elīna Š., Emīlija R.- 3. kl.)

IMG_4228

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure