Visas durvis vaļā-profesiju un izglītības iestāžu izzināšanas mēnesis (21.02.2022)

Screenshot_20220215-211824_FacebookKarjeras jomā februāri esam pasludinājuši par “Visas durvis vaļā-profesiju un izglītības iestāžu izzināšanas mēnesi”, kura ietvaros 10. klasei bija iespēja satikties ar mūsu skolas bijušo skolēnu Jāni Matvejevu, kas dalījās savā pieredzes stāstā un sniedza skolēniem jaunas metodes savas motivācijas celšanai un enerģijas veicināšanai. Tā kā 9. klasei sociālo zinību ietvaros jāapgūst  Valsts pārvaldes darbs un profesijas tajā – šoreiz virtuālā veidā bija iespēja satikt zvērinātu advokāti Sandru Sprūdi un prokuroru Bruno Bresi , ieklausīties viņu pieredzes stāstos un uzdot sev interesējošos jautājumus. Savukārt 12. klases skolēniem bija iespēja satikt RTU Liepājas studiju un zinātnes centra pārstāvjus, kas informēja gan par studiju iespējām, gan perspektīvām darba tirgū.

Karjeras konsultante Dina Brence